Доступність посилання

ТОП новини

Як можна провести вільний час? У капелюшках, - вирішили чеські жінки


Як можна провести вільний час? У капелюшках, - вирішили чеські жінки

Прага, 18 червня 2001 - Час діставання продуктів, безконечного стояння в чергах і стресу вже минув, - вирішили чеські жінки, потрібно про це забути і навчитись проводити час красиво. Давайте сядемо за столики в гарних капелюшках, замовимо собі свіжих полуниць з вершками і шампанським і почнемо відпочивати, вирішили вони. А оскільки чеські жінки наполегливі й не люблять розкидатись словами, від сказаного до реалізованого не минуло багато часу і перша капелюшкова зустріч відбулась. Це сталось минулої неділі в Празі. В затишному празькому ресторані БОГЕМІЯ РЕГІНА зібралось понад 50 жінок - усі в капелюшках, як то і було домовлено. По жестах, ході і розмовах можна було відчути, що дами відпочивають, що їхня філософія життя відмінна від тієї, котрою, на жаль, сьогодні живе більшість представниць гарнішої половини людства.

Організаторкою першої в Чеській Республіці капелюшкової зістрічі є пані ЯНА ОУТРАТОВА, котра очолює в країні Міжнародний Союз жінок. Її гасло - жінці належиться відпочивати, а тому що відпочинок у нашому метушливому житті стає все більшою рідкістю, потрібно вчитись мистецтву відпочивати. Один з таких способів - вміти час, нехай навіть годинку, провести красиво. Та цього не можна зробити без капелюшків, котрі віддавна були не тільки необхідним доповненням одягу, але й його важливою окрасою. За капелюшком можна було майже безмилково вгадати соціальне походження, матеріальний достаток і, звичайно смак жінки.

Кажуть, що справжня жінка вміє зробити капелюшок з нічого. У всякому разі, празька зустріч вирізнялась багатством цікавих капелюшкових задумів. Всі капелюшки були різними, всі вирізнялись по-своєму, - розмаїттям форм, прикрас, кольорів чи то своїми розмірами. Декотрі з жінок вигадали капелюшки самі, інші - придбали в крамниці, а дехто розшукав у шафі своєї бабусі. Жінки в капелюшках, як відзначають модельєри, виглядають зовсім інакше, вони не ходять і навіть не рухаються, а несуть себе, їхні рухи немов би сповільнюються, а погляди набирають таємничості. Празька капелюшкова зустріч, на думку пані ЯНИ, вдалась.

Організатори мають намір перетворити капелюшкові зустрічі в традицію. Самі ж учасниці першої капелюшкової зустрічі переконані, що до них наступного разу приєднається набагато більше жінок, яким подобається носити капелюшки. Адже капелюшок на жіночій голові - це не тільки делікатний жіночий флірт, він може додати нашому життю так необхідної йому барвистої краси.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG