Доступність посилання

ТОП новини

Вдова загиблого лідера Народного руху України В’ячеслава ЧОРНОВОЛА Атена ПАШКО вважає «спекулятивним та неетичним» використання назви «Чорний Віл» структурою, що створюється як протиставлення НРУ


Вдова загиблого лідера Народного руху України В’ячеслава ЧОРНОВОЛА Атена ПАШКО вважає «спекулятивним та неетичним» використання назви «Чорний Віл» структурою, що створюється як протиставлення Народному Руху України

У заяві, переданій УНІАН, А.ПАШКО закликає не спекулювати іменем В.ЧОРНОВОЛА, а також наголошує, що у назві «Чорний Віл» прозоро прочитується прізвище її чоловіка. Ініціатором утворення Всеукраїнської громадської організації «Чорний Віл» є народний депутат, колишній член НРУ Михайло КОСІВ. У травні ц. р. М.КОСІВ вийшов з партії. Наразі осередки організації «Чорний Віл» створено у Житомирі, Одесі, Кіровограді та Дніпропетровську.

У своїй заяві Атена ПАШКО наголошує, що така організація «створюється саме перед виборами і переслідує цілком конкретну мету». На її думку, це «недоцільна і шкідлива» справа.

«Дуже прошу, не вживайте імені В.ЧОРНОВОЛА всує, не спекулюйте його словами, вирваними з історичного та ситуаційного контексту», - звертається Атена ПАШКО до ініціаторів утворення Всеукраїнської громадської організації «Чорний Віл».
XS
SM
MD
LG