Доступність посилання

ТОП новини

Міжнародний Конгрес телерадіомовників і операторів кабельного телебачення в Ялті


Міжнародний Конгрес телерадіомовників і операторів кабельного телебачення в Ялті

Ялта, 21 червня 2001 - В Ялті проходить 2 Міжнародний Конгрес телерадіомовників і операторів кабельного телебачення країн СНД. Представники 8 держав, Асоціації приватних кабельних операторів Європи і Міжнародної Електротехнічної Комісії обговорюють перспективи розвитку кабельних телемереж у Східній Європі.

Уже вдруге в Ялті збираються оператори ринку кабельних телемереж на свій конгрес. І хоча цей захід має статус міжнародного і для участі в його роботі запрошено представників законодавчих і виконавчих органів влади країн СНД, Міжнародної Електротехнічної Комісії, Асоціації приватних кабельних операторів Європи, усе ж його робота спрямована переважно на внутрішньоукраїнський ринок. Каже голова правління Всеукраїнської Асоціації операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж України Юрій Лабунський:

- Представники всіх зацікавлених відомств присутні на нашому Конгресі – і Національної Ради з телебачення і радіомовлення України, і Верховної Ради, і Центрукрчастотнагляду, і Міністерства зв’язку та інформатизації. Завдяки цьому, вже навіть коли всі учасники висловили свої думки, а оператори задали їм відповідні питання, один послухав, що каже другий – вже багато зроблено. Це – творчий процес. Яб сказав так, що Конгрес – це орган, який думає, це форум, де збираються, з одного боку – фахівці, з іншого – міжнародні організації, які можуть щось порекомендувати, щось розповісти: а що ж робиться в Європі, Росії, Білорусі... Дуже цікавим був виступ віце-президента Білоруської Асоціації кабельного телебачення, всі із захопленням його слухали, змогли зробити багато корисних висновків. Ті ж чиновники, які слухають, що ж робиться в інших країнах також можуть зробити правильні висновки й ухвалити такі закони і підзаконні акти, що вже апробовані у багатьох цивілізованих країнах. Адже навіщо винаходити велосипед – вже існують нормальні рішення. З іншого боку, Конгрес – це обмін думками, обмін досвідом. Наприклад, законопроект, розроблений Всеукраїнською Асоціацією операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж України, узгоджений з європейським законодавством, який важко проходить у Верховній Раді України, вже розглядається в парламенті Грузії. Наші грузинські колеги фактично, переклали його грузинською мовою. Є надія, що його швидше ухвалять в Грузії, аніж в Україні.

Це був Юрій Лабунський, один з організаторів цього форуму. Додам також, що Конгрес проходить під патронатом Генерального секретаря Ради Європи Вінтера Швіммера. Його учасники окрім законодавчих аспектів впровадження кабельних телемереж в Україні, обговорюють і суто технічні проблеми, наприклад, питання розвитку Інтернет-технологій у мережах кабельного, ефірного і цифрового телебачення, супутникових системах передачі даних.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG