Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні у Верховній Раді відбулася міжнародна науково-практична конференція “Парламентаризм в Україні


Сьогодні у Верховній Раді відбулася міжнародна науково-практична конференція “Парламентаризм в Україні

Теорія і практика”. Цей захід присвячено Десятій річниці Незалежності України та П’ятій річниці від дня ухвалення Конституції.

На конференції виступив голова Верховної Ради України Іван Плющ.

На його думку для цього необхідно справедливо реалізовувати конституційний принцип поділу влади, вдосконалювати законодавчу діяльність парламенту, як єдиного органу законодавчої влади в Україні.

Іван Плющ також вважає, що необхідно наповнити новим реальним змістом конституційно-контрольну функцію парламенту. Це означає, що Верховна Рада повинна знати, як виконуються ухвалені нею закони.

“Для того, щоб в Україні утверджувався парламентаризм, треба ґарантувати нормальну діяльність парламентській опозиції,”- наголосив сьогодні голова Верховної Ради Іван Плющ на міжнародній конференції.

«Опозиція в Україні є і буде завжди», - сказав Іван Плющ. «Влада має нормально ставитися до тих, хто критикує уряд, парламент чи, навіть, главу держави. І в тих випадках, коли це робиться у корректній формі неприпустимим є будь-який тиск на опозицію та її діячів», - зазначив Іван Плющ.

“Коли у державі паралізована влада – паралізований і парламентаризм ,”- заявив сьогодні у Києві народний депутат України Олександр Мороз на міжнародній прес конференції “Парламентаризм в Україні. Теорія і практика”.

«За 10 років незалежності України Верховна Рада України перетворилася із суто символічного органу на класичний законодавчий орган», - сказав О. Мороз. «Але останнім часом поступ парламентаризму в Україні припинено. Парламент перетворився на юридичну обслугу чинного злочинного режиму.

Утворена торік парламентська більшість, що вже розпалася, потрібна була для юридичного закріплення диктатури».
XS
SM
MD
LG