Серед європейських країн лише Україна та Молдова досі не підписали цей документ. У ході акції у Львові відбувся святковий концерт і виступи представників громадських організацій, які займаються міграційними проблемами.
Під час концерту було організовано збір підписів під петиціями до міністерства юстиції та міністерства закордонних справ з вимогою про приєднання України до Женевської конвенції ООН з проблем біженців.
Під час концерту було організовано збір підписів під петиціями до міністерства юстиції та міністерства закордонних справ з вимогою про приєднання України до Женевської конвенції ООН з проблем біженців.