Доступність посилання

ТОП новини
17 травня 2021, Київ 04:41

Українські медичні препарати часто бувають значно кращими від іноземних. Про що йдеться?


Українські медичні препарати часто бувають значно кращими від іноземних. Про що йдеться?

Харків, 2 липня 2001 - Проблема смерті й безсмертя з давніх давен хвилює людство, а надто тих, хто безпосередньо опікується найсвятішим для людини – її здоров’ям та лікуванням хвороб. Ґетевський Фауст фатально розплатився власною душею за безсмертя, безрозсудно віддавши її Мефістофелю. На сьогодні видається значно ліпшим передавати тимчасово тіло й душу в руки вмілим ескулапам, насамперед тим, хто пробує лікувати не наслідки, а причини болячок, а то й навчився успішно запобігати їх виникненню.

Хто з медиків не мріє про винайдення універсального методу чи препарату лікування якщо не всіх, то багатьох хвороб? На жаль, поки що такого лікувального perpetuum mobile нікому створити не вдалося, та й навряд чи вдасться. Однак спеціалісти Харківського протипухлинного науково-лікувального фітоцентру із символічною назвою “Фенікс”, якому всього шість років, уже досягли на цьому шляху виразних результатів.

Недаремно кажуть, що нове – це добре забуте старе. Харківські знавці таїни відродження з попелу птаха-фенікса створюють і використовують такі ж давні, як світ, рослини і роблять із них часом чудодійні препарати, яким немає аналогів у світовій медицині. Практично всі препарати фітоцентру володіють широким спектром впливу на людський організм.

Однак, спершу хай слухачі запам’ятають цю назву: “флараксин”. Розповідає генеральний директор фітоцентру Михайло Количев:

”Флараксин” – назва чудодійного препарату, який створив науковець Київського інституту фармакології й токсикології Іван Кулик і який ми поклали в основу роботи центру. Засіб запатентовано в Україні й Росії, пройшов клінічні випробування. До речі, тут ми активно співпрацюємо з Українською національною фармакадемією.

Флараксин нетоксичний, бо діє насамперед на механізм запуску онкологічного процесу, призупиняє метастазування, пухлинні процеси; він може навіть зупинити прогрес пухлини, а то й привести до її зникнення. Чи треба говорити, що все це продовжує життя людини, підвищує її якість? Академіки Співак, Бордонос, Барабой, Соколов високо оцінили лікувальну дію флараксину, багато в чому унікальну”.

За допомогою методу вакуумно-конденсаторної сушки Георгія Максименка зберігаються цілющі властивості рослин, а препарати з них діють краще, ніж аналоги фірм “Візіон”, “Вітамакс” та інших. Ці ліки мають сильно виражені імуномоделюючі та інтерферогенні властивості, сприяють нормалізації та покращенню обміну речовин в організмі, а тому успішно лікують хвороби імунної системи, кровотворення та кровообігу, сприяють виведенню з організму шлаків та токсичних речовин, не мають протипоказань і прекрасно доповнюють традиційні лікувальні засоби.

Перевищуючи дію закордонних препаратів у кілька разів, флараксин, препарати групи “Фітомакс” значно дешевші і, володіючи широким спектром дії, благотворно впливають на органи дихання, травлення, центральної нервової та видільної систем, шкіру і підшкірну клітковину, лікують передпухлинні стани й пухлини, серцево-судинні й статеві захворювання.

Нині фітоцентру прискореними дослідницькими темпами допомагає працювати унікальний апарат академіка-генетика Шахбазова “Біотест”. Активно сприяють йому в цьому спеціалісти Всеукраїнського благодійного фонду “Здоров’я України”.

Метод Шахбазова спрямований на індивідуальний підхід до кожної людини, вироблення правильної методики лікування: оцьому пацієнтові треба саме ці ліки, а не інші, в такій-то дозі, а не меншій чи більшій; фізкультурою можна займатися, а ось бігом – категорично забороняється; настільному тенісу чи більярду – так, а великому тенісу – ні. Комусь корисна сауна, а комусь треба лізти в ополонку. Хтось може споживати ті чи інші продукти, вино чи горілку, а хтось має сидіти на строгій дієті. Тобто є відповіді майже на всі випадки життя, аж до інтимної сфери.

До фітоцентру часто звертаються люди, які про нього чули, і нікому ще не відмовлено в допомозі, а особливо знедоленим, їм навіть жертвуються ліки. Висококласним спеціалістам хотілося б тільки, щоб держава більше дбала про вітчизняного медичного виробника, адже, як показує досвід харківського фітоцентру, українські препарати часто бувають значно кращими від іноземних. Скупий, як кажуть, платить двічі.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG