Доступність посилання

ТОП новини

Генеральна прокуратура України поки що не отримала запит Верховної Ради про перевірку фактів, викладених в інтернет-публікацї «Життя Деркачів»


Генеральна прокуратура України поки що не отримала запит Верховної Ради про перевірку фактів, викладених в інтернет-публікацї «Життя Деркачів»

Про це повідомив перший заступник начальника управління нагляду за додержанням і застосуванням законів Генпрокуратури Ігор КОМОРНИЙ.

За його словами, Генпрокуратура не перевіряла фактів зв’язків із злочинними угрупуваннями колишнього голови Служби безпеки України Леоніда ДЕРКАЧА і його сина - народного депутата Андрія ДЕРКАЧА (група «Трудова Україна»), наведених у публікації журналіста Олега ЄЛЬЦОВА, яку було розміщено на сайті «Україна кримінальна».

Як пояснив І.КОМОРНИЙ, Генпрокуратура не може розслідувати достовірність наведених у публікації фактів за відсутності запиту щодо цього.

3 липня Верховна Рада схвалила запит народних депутатів Григорiя ОМЕЛЬЧЕНКА i Анатолiя ЄРМАКА до генерального прокурора Михайла ПОТЕБЕНЬКА i голови Служби безпеки України Володимира РАДЧЕНКА "Про порушення кримiнальної справи щодо колишнього голови СБУ Леонiда ДЕРКАЧА, народного депутата Андрiя ДЕРКАЧА, Вадима РАБИНОВИЧА та iнших громадян; розслiдування надрукованих в Iнтернетi на сайтi "Україна кримiнальна" фактiв їхньої злочинної дiяльностi та притягнення винних осiб до встановленої законом вiдповiдальностi". В публікації, зокрема, стверджується про зв'язки родини ДЕРКАЧІВ з російською мафією.
XS
SM
MD
LG