Доступність посилання

ТОП новини

Кілька людей опинилися під завалом на будівельному майданчику на майдані Незалежності у Києві, де ведеться масштабна реконструкція


Кілька людей опинилися під завалом на будівельному майданчику на майдані Незалежності у Києві, де ведеться масштабна реконструкція

Як повідомили журналістам у Міністерстві з надзвичайних ситуацій країни, це сталося близько 13.00 у четвер. Поки що немає інформації про те, скільки осіб перебуває під завалом.

Двох - вдалося врятувати.

Кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна" з місця події передає, що один чоловік, який опинився під завалом, вибралася сам без очевидних пошкоджень. Він відмовився від медичної допомоги. Другого витягли рятувальники. У нього перелом ніг, його забрала швидка допомога.

Поки що невідомо, чи є ще під завалом люди.

Прокурор Києва Юрій Гайсинський, який перебуває на місці події, сказав агентству "Інтерфакс-Україна", що зараз не можна певно сказати, чи є ще під завалом люди.

За попередньою інформацією завал утворився після зсуву багатотонної бетонної плити на будмайданчику в кутку біля поштамту, в місці, де звичайно встановлювалася новорічна ялинка.

Зараз на місці події ведуться роботи із закріплення тросів, щоб підняти кранами бетонну плиту.

На місце події прибув міський голова Києва Олександр Омельченко.

У центрі Києва зараз ведуться масштабні роботи з реконструкції, які планується завершити до 10 річниці Незалежності, що відзначатиметься 24 серпня.
XS
SM
MD
LG