Доступність посилання

ТОП новини
20 вересня 2020, Київ 00:12

Білоруська опозиція просить Владіміра Путіна та Леоніда Кучму не їхати на "Слов’янський базар"


Білоруська опозиція просить Владіміра Путіна та Леоніда Кучму не їхати на "Слов’янський базар"

Мінськ, 17 липня – Колишній прем’єр-міністр Білорусі, один з претендентів на посаду президента Михайло Чигір звернувся з закликом до президентів Росії та України не брати участі 25 липня у фестивалі "Слов’янський базар" у Вітебську, аби не демонструвати підтримку президентові Аляксандру Лукашенку напередодні виборів 9 вересня.

Екс-прем’єр Білорусі Михайло Чигір, який вже зібрав понад 100 тисяч підписів громадян за реєстрацію його кандидатом на президентських виборах 9 вересня, вважає, що приїзд президентів України та Росії у Вітебськ може негативно вплинути на передвиборну кампанію в державі.

Нинішній президент Аляксандр Лукашенка, за словами Чигіря, хоче зробити з фестивалю справжнє агітаційне шоу. До речі, початок вже 10 фестивалю в Вітебську цього року перенесено з початку липня на 20-те. Саме цього дня 7 років тому відбулася інавгурація президента Лукашенки.

Впродовж 10 років на вітебсьский фестиваль жодний президент, окрім Лукашенки, не їздив. Тому екс-прем’єр Михайло Чигір закликає Владіміра Путіна та Леоніда Кучму не брати участь у цьому передвиборному шоу.

А нинішній віце-прем’єр Михайло Демчук повідомив на прес-конференції, що вперше на "Слов’янському базарі" у Вітебську буде нова концертна програма - "День дружби братерських народів". За словами Демчука, "рішення про проведення концерту постало за два тижні до початку фестивалю, і це буде грандіозний гала-концерт, у якому візьмуть участь найвідоміші виконавці з трьох країн". Відразу після цієї фрази про виконавців білоруський віце-прем’єр сказав, що виступлять Лукашенка, Путін і Кучма, а потім додав, цитую: "Окрім участі в концерті, відбудеться їхня неофіційна зустріч".

Щоправда, білоруська опозиція сподівається, що вона не вібудеться.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG