Доступність посилання

ТОП новини

Білоруська опозиція просить Владіміра Путіна та Леоніда Кучму не їхати на "Слов’янський базар"


Білоруська опозиція просить Владіміра Путіна та Леоніда Кучму не їхати на "Слов’янський базар"

Мінськ, 17 липня – Колишній прем’єр-міністр Білорусі, один з претендентів на посаду президента Михайло Чигір звернувся з закликом до президентів Росії та України не брати участі 25 липня у фестивалі "Слов’янський базар" у Вітебську, аби не демонструвати підтримку президентові Аляксандру Лукашенку напередодні виборів 9 вересня.

Екс-прем’єр Білорусі Михайло Чигір, який вже зібрав понад 100 тисяч підписів громадян за реєстрацію його кандидатом на президентських виборах 9 вересня, вважає, що приїзд президентів України та Росії у Вітебськ може негативно вплинути на передвиборну кампанію в державі.

Нинішній президент Аляксандр Лукашенка, за словами Чигіря, хоче зробити з фестивалю справжнє агітаційне шоу. До речі, початок вже 10 фестивалю в Вітебську цього року перенесено з початку липня на 20-те. Саме цього дня 7 років тому відбулася інавгурація президента Лукашенки.

Впродовж 10 років на вітебсьский фестиваль жодний президент, окрім Лукашенки, не їздив. Тому екс-прем’єр Михайло Чигір закликає Владіміра Путіна та Леоніда Кучму не брати участь у цьому передвиборному шоу.

А нинішній віце-прем’єр Михайло Демчук повідомив на прес-конференції, що вперше на "Слов’янському базарі" у Вітебську буде нова концертна програма - "День дружби братерських народів". За словами Демчука, "рішення про проведення концерту постало за два тижні до початку фестивалю, і це буде грандіозний гала-концерт, у якому візьмуть участь найвідоміші виконавці з трьох країн". Відразу після цієї фрази про виконавців білоруський віце-прем’єр сказав, що виступлять Лукашенка, Путін і Кучма, а потім додав, цитую: "Окрім участі в концерті, відбудеться їхня неофіційна зустріч".

Щоправда, білоруська опозиція сподівається, що вона не вібудеться.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG