Доступність посилання

ТОП новини

У Києві відбулася прес-конференція на тему: “Про стан підготовки до чергового Всесвітнього форуму українців”


У Києві відбулася прес-конференція на тему: “Про стан підготовки до чергового Всесвітнього форуму українців”

Київ, 19 липня 2001 – Сьогодні у Києві відбулася прес-конференція на тему: “Про стан підготовки до чергового Всесвітнього форуму українців”

Цей представницький захід має відбутися у столиці 18-20 серпня.

Третій Всесвітній форум українців проходитиме під гаслом : “ З ім’ям України – в майбутнє”. Голова Української Всесвітньої координаційної ради Олександр Шокало наголосив, що метою форуму є консолідувати українську націю в ім”я України, об’єднати для цього сили світового українства. Бо саме зараз , за словами Олександра Шокала, настав час, коли це українство повинне відіграти важливу роль у побудові української держави.

У форумі візьмуть участь українські громадські організації із 37 країн світу.

На думку відомого українського політика Михайла Гориня, таке представницьке зібрання повинне піднятися вище усіляких політичних скандалів, оскільки це шлях в нікуди. Форум українців має визначити інформаційну стратегію світового українства та безпеку українського інформаційного простору. Також мова йтиме про ідеологію світового українства, зміцнення позицій української мови в Україні та країнах поселення, про перспективи розвитку української науки , інше.

Урочисте відкриття форуму відбудеться

18 серпня у Національному палаці « Україна».

Передбачається, що на форумі виголосить доповідь президент України.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG