Доступність посилання

ТОП новини

Керівник концерну «Укрпромінвест» Петро Порошенко – Росія не створює для українських підприємців умов для чесної конкуренції


Керівник концерну «Укрпромінвест» Петро Порошенко – Росія не створює для українських підприємців умов для чесної конкуренції

Москва, 23 липня 2001 – Український підприємець Петро Порошенко наголосив, що на його думку Росія не створила умов для нормальної співпраці російського та українського підприємницького комплексу. Порошенко, який є також депутатом Верховної Ради України і керівником фракції «Солідарність» в українському парламенті, дав інтерв’ю московській газеті «Вєдомості». У розмові наголосив, що він впевнений – рішення уряду Росії про запровадження протидемпінгового мита на ввезення української карамелі свідчить про не досить детальний аналіз фахівцями російського уряду структури формування вартості української кондитерської помисловості.

«Сьогодні ми маємо ґарантовану відсутність будь-якої бюджетної підтримки цієї галузі в Україні»,- наголошує Петро Порошенко. На думку підприємця, саме тому при більш високих цінах на енергоносії в Україні, при однакових цінах на сировину, при однакових умовах заробітної плати мова йде про те, що хтось в Росії може одержувати більші прибутки на ринку кондитерських виробів. «Ми це досить чітко усвідомлюємо з огляду на динаміку протидемпінгових розслідувань, і усвідомлюємо, що нічого спільного із захистом ринку дії російського уряду не мають». Як вважає російський підприємець, такі дії російського уряду можуть створити нерівноправні умови для співпраці української й російської економіки.

Говорячи про те, що сьогодні в Україну приходить російський капітал, Петро Порошенко зазначає, що Росія сьогодні готова сплачувати за об’єкти приватизації України. Дякуючи тому, що збільшилися ціни на нафту, у Росії з’явилися зайві гроші – і Україні є тут чому повчитися в Росії. Однак, треба усвідомлювати, що в Росії всі ці позитивні зміни забезпечено кон’юнктурою зовнішніх ринків. Стуктурність реформ в українській економіці, наголошує Порошенко, є набагато більш глибокою, ніж у Росії. Україна в реформах пішла далі, ніж Російська Федерація.

Щодо українсько-російської співпраці Петро Порошенко наголошує, що він намагається змінити ситуацію на краще, і нічого жахливого з бізнесом «Укрпромінвест» в Росії не відбудеться. Запровадження мита Росією, найперше, скоротить можливості для постачання продукції маленьких фабрик, які зменшать виробництво. Саме тому «дякуючи» російським заходам в Україні було скорочено від 60 тисяч до 70 тисяч робочих місць. Однак, бізнес «Укрпромінвесту» не буде скорочуватися, він буде переорієнтовуватися на інші ринки – частково на східну Європу. «Ми хотіли від Росії чесної конкуренції,- знову наголошує український підприємець в інтерв’ю московській газеті «Вєдомості»,- Росія цю конкуренцію не забезпечила».

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG