До складу делегації увійшли 36 юнаків і 7 дівчат, більшість з яких є членами лівих молодіжних організацій. Серед делегатів двоє депутатів Юрій Сизенко і Наталя Жежук (обидва - фракція Компартії).
Фестивалі молоді і студентів беруть початок з форуму в Празі 47 року. Останні фестивалі відбулися у Пхеньяні (1989) і в Гавані (1997). Зокрема, на фестивалі в Гавані побувало близько 150 українських делегатів.
Фестивалі молоді і студентів беруть початок з форуму в Празі 47 року. Останні фестивалі відбулися у Пхеньяні (1989) і в Гавані (1997). Зокрема, на фестивалі в Гавані побувало близько 150 українських делегатів.