Доступність посилання

ТОП новини

Син загиблого лідера Народного руху України Вячеслава Чорновола народний депутат Тарас ЧОРНОВІЛ «абсолютно однозначно» переконаний у тому, що його батька було вбито


Син загиблого лідера Народного руху України Вячеслава Чорновола народний депутат Тарас ЧОРНОВІЛ «абсолютно однозначно» переконаний у тому, що його батька було вбито

Син загиблого лідера Народного руху України Вячеслава Чорновола народний депутат Тарас ЧОРНОВІЛ (фракція «Реформи-Конгрес») «абсолютно однозначно» переконаний у тому, що його батька було вбито, однак сумнівається, що «слідча група Міністерства внутрішніх справ зможе вийти на реальних замовників вбивства». Про це він заявив учора в інтерв’ю журналістам.

Як передає УНІАН, Т.ЧОРНОВІЛ позитивно оцінив те, що справу з розслідування обставин загибелі його батька поновлено і розслідування тепер ведеться вже не за статтею про автотранспортну пригоду, а за статтею про терористичний акт. Водночас він висловив глибокий сумнів у тому, «чи зможе слідча група і Міністерство внутрішніх справ вийти на реальних замовників вбивства, оскільки нитки ведуть занадто високо, аби розслідування могло бути доведене до логічного завершення». З іншого боку, за словами Т.ЧОРНОВОЛА, він «принаймні побачив у цих людях бажання чесно вести слідство». Син загиблого лідера Народного руху України Вячеслава Чорновола народний депутат Тарас ЧОРНОВІЛ (фракція «Реформи-Конгрес») «абсолютно однозначно» переконаний у тому, що його батька було вбито, однак сумнівається, що «слідча група Міністерства внутрішніх справ зможе вийти на реальних замовників вбивства». Про це він заявив учора в інтерв’ю журналістам.

Як передає УНІАН, Т.ЧОРНОВІЛ позитивно оцінив те, що справу з розслідування обставин загибелі його батька поновлено і розслідування тепер ведеться вже не за статтею про автотранспортну пригоду, а за статтею про терористичний акт. Водночас він висловив глибокий сумнів у тому, «чи зможе слідча група і Міністерство внутрішніх справ вийти на реальних замовників вбивства, оскільки нитки ведуть занадто високо, аби розслідування могло бути доведене до логічного завершення». З іншого боку, за словами Т.ЧОРНОВОЛА, він «принаймні побачив у цих людях бажання чесно вести слідство».
XS
SM
MD
LG