Доступність посилання

ТОП новини

Російські ЗМІ коментують нові обставини довкола справи колишнього віце-прем’єра України Юлії Тимошенко та її чоловіка Олександра Тимошенка


Російські ЗМІ коментують нові обставини довкола справи колишнього віце-прем’єра України Юлії Тимошенко та її чоловіка Олександра Тимошенка

Москва, 10 серпня 2001 ― Спостерігачі у російській столиці впевнені у тому, що рішення українського суду щодо звільнення Олександра Тимошенка не було якимсь серйозним політичним кроком, спрямованим проти українського президента Леоніда Кучми. Вони вважають, що українські судові інстанції просто змушені були діяти у рамках чинного законодавства, яке не дозволяло надалі утримувати Олександра Тимошенка у в’язниці, бо це порушувало закони самої України.

Однак, разом із цим у Москві висловлюють припущення, що боротьбу української влади проти колишнього віце-прем’єра Юлії Тимошенко та її чоловіка Олександра буде продовжено.

Водночас, у Москві з’являються дещо нові акценти щодо цієї боротьби. В російській столиці починають усвідомлювати, що розкручування кримінальної справи проти Юлії Тимошенко може призвести до небажаних наслідків для чільних представників російської політичної еліти. Серед тих осіб, які можуть серйозно постраждати від подальшого розкручення справи Юлії Тимошенко, поінформовані джерела у російській столиці називають колишнього прем’єр-міністра Російської Федерації, а тепер посла Росії в Україні і представника президента РФ з розвитку російсько-українських економічних зв’язків Віктора Чорномирдіна, голову правління російського акціонерного товариства «Газпром» Рема Вяхєрєва та деяких його співробітників. І звичайно ж, ситуація довкола справи Юлії Тимошенко, якщо її буде розслідувати українська Генеральна прокуратура, може призвести до небажаних наслідків для тих представників Міністерства оборони РФ, які поки що не проходять у справі, яку порушено проти генерала Олійника, чільного представника Міністерства оборони, у корупційних зв’язках з яким якраз і звинувачують Юлію Тимошенко.

Російські спостерігачі з цього приводу висловлюють припущення, що люди з таким авторитетом у Москві і Києві, як Віктор Чорномирдін та Рем Вяхєрєв, який залишається головою ради директорів російського акціонерного товариства «Газпром» здатні припинити будь-які розслідування і що, швидше за все, російський слід у справі Юлії Тимошенко буде психологічним фактором для колишнього віце-прем’єра, а зовсім не важелем юридичного впливу. А розслідувати українській Генеральній прокуратурі доведеться саме ті справи, які не можуть аж ніяк позначитися на політичній долі ветеранів російської політики і російського бізнесу.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG