Доступність посилання

ТОП новини

Анонс тем Ранкової Свободи, п’ятниця 17 серпня 2001 року, 06:00 КХ / 06:30 ФМ за київським часом


Анонс тем Ранкової Свободи, п’ятниця 17 серпня 2001 року, 06:00 КХ / 06:30 ФМ за київським часом

Дорогі слухачі! Щиро вітаємо вас у Ранковій Свободі! Перед мікрофоном ведуча Галина Мовчан.

ПЕРЕД КЕРІВНИЦТВОМ НАТО ВСЕ ЩЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПИТАННЯ: НАСКІЛЬКИ БЕЗПЕЧНО СПРЯМОВУВАТИ СВОЇ ВІЙСЬКА В ЗОНУ КОНФЛІКТУ

Країни НАТО розпочали підготовку до передислокації чотирьохсот солдатів для охорони і забезпечення діяльності в Македонії спеціального штабу миротворчих сил Альянсу для роззброєння цивільного населення Македонії та примирення конфліктуючих сторін.

ТРАГІКОМІЧНЕ КОРОТКОЧАСНЕ ПАРУБКУВАННЯ СІМДЕСЯТИ ОДНОРІЧНОГО КАРДИНАЛА ЕМАНУЕЛЯ МІЛІНГО СКІНЧИЛОСЯ ПРИНАЙМНІ З ЙОГО БОКУ СМИРЕННИМ ПОВЕРНЕННЯМ В ЛОНО КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ

Не буде води, не буде і сексу. Саме це сказали своїм чоловікам жінки південного турецького села, яких вигнали із подружніх спалень доти, доки вони не наладнають систему водопостачання.

Ні дорогий слухачу це вам не Арістофан, це турецьке сьогодення.

ЧИ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ УКРАЇНСЬКІ ІНВАЛІДИ ВІЗОЧКАМИ ЧИ, СКАЖІМО, ЕЛЕМЕНТАРНИМИ МИЛИЦЯМИ? ДЕ ЇХ МОЖНА ПРИДБАТИ? І СКІЛЬКИ ВОНИ КОШТУЮТЬ?

Гостем Ранкової свободи нині є голова медико-соціальної комісії Ради організації ветеранів України Ангеліна Мойсеєва.

Тема розмови – Пересування по вулиці, по квартирі, користування громадським транспортом – словом, те, що здорова людина сприймає як буденні речі - для інвалідів, тим більше інвалідів похилого віку, перетворюється на величезну проблему.

ПОЛЬСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ, ЯКА 16-ГО СЕРПНЯ ВИЇХАЛА НА 3-Й ВСЕСВІТНІЙ ФОРУМ УКРАЇНЦІВ ДО КИЄВА, СПОДІВАЄТЬСЯ ВПЛИНУТИ НА ПРИСКОРЕННЯ СХВАЛЕННЯ В УКРАЇНІ ЗАКОНУ "ПРО ЗАРУБІЖНОГО УКРАЇНЦЯ"

ЧИ МОЖЕ БУТИ ЩОСЬ СПІЛЬНОГО МІЖ КОМУНІЗМОМ І НАЦІОНАЛІЗМОМ?

Приводом до цієї розмови стала офіційна заява партії “Яблуко”, що вона однаковою мірою боротиметься як із комунізмом, так і з націоналізмом.

Гості Вечірньої Свободи: Вадим Скуратівський, відомий культуролог, Лідія Леонтьєва, голова львівського відділення партії “Яблуко” та Віктор Каспрук, політолог.

ЗА ДАНИМИ ВСЕСВІТНЬОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, НИНІ В УСЬОМУ СВІТІ СИТУАЦІЯ ІЗ ТУБЕРКУЛЬОЗОМ ПОГІРШУЄТЬСЯ

Поміж причин фахівці відзначають значний ріст хворих, які мають активну форму туберкульозу. Адже відомо, що людина із відкритою формою протягом року заражає ще 10 – 15 людей. В Україні ситуація загострилася ще й амністією. Справа в тому, що поміж звільненими медики нараховують до тисячі осіб, хворих на туберкульоз.

Ми дякуємо вам за увагу і зичемо приємного дня.

Будьте здорові.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG