Доступність посилання

ТОП новини

Народний депутат Левко Лук’яненко звинуватив Президента України Леоніда Кучму у державній зраді


Народний депутат Левко Лук’яненко звинуватив Президента України Леоніда Кучму у державній зраді

Левко Лук’яненко своїм виступом на III Всесвітньому форумі українців позбавив себе можливості надалі займатися політикою, заявив віце-прем’єр-міністр із питань гуманітарної політики Володимир Семиноженко на прес-конференції, присвяченій підсумкам першого дня роботи форуму.

Народний депутат України Левко Лук’яненко 18 серпня у своєму виступі на ІІІ Всесвітньому форумі українців зокрема, заявив, що у 1994 році Леонід Кучма став Президентом України "за гроші іноземної держави – Росії, одвічного лютого ворога української національної свободи". За його словами, виконуючи накази Москви, Л. Кучма за 7 років президентства зруйнував економічний комплекс України та посилив економічну залежність України від Росії, перетворив мільйони громадян України на безробітних і більшість народу зробив жебраками. Л. Лук’яненко звинуватив Л. Кучму також у знищенні національної освіти, охорони здоров’я, доведенні Збройних Сил України «до жалюгідного стану» тощо.

За його словами, Л. Кучма заслуговує на довічне ув'язнення і єдине, що "могло б звільнити його від в’язниці, це дострокове складення Л. Кучмою президентських повноважень".
XS
SM
MD
LG