Доступність посилання

ТОП новини

Український сайт у російському віртуальному просторі


Український сайт у російському віртуальному просторі

Київ, 23 серпня 2001 – Десятиріччя своєї незалежності Україна відзначала досить довго і розлого – себто, це був цілий урочистий процес у просторі й часі. Українська десятирічна незалежність потрапила навіть до інтернет-простору – на інформаційні сайти українських та закордонних агентств. А брати-росіяни в уславленому електронному виданні “страна.ру” навіть подарували Україні сайт.

Отже, знайомтесь – інформаційний прорив України на російський електронний медіа-простір відбувся! І сталося це напередодні Дня незалежності України – 23 серпня, аж у самій Москві. Прошу запам’ятати адресу нового українського сайту, який існуватиме у віртуальному світі інформ-мережі “страна.ру” – www.ukraina.ru. Сайт інформуватиме громадськість про життя української держави, її науково-технічні та мистецькі здобутки, а також про сучасний стан і перспективи українсько-російських взаємин. Сайт російськомовний і пропонує користувачам ознайомитися з новинами і найцікавішими сюжетами дня, переглядає головні події відзначення 10-ї річниці незалежності України і, звичайно ж, висвітлює відвідини російським Президентом Путіним Києва у святкові дні. На думку оглядачів сайту, “Президент Росії приїхав на десятиріччя незалежності, а потрапив на початок передвиборчої кампанії”. Щоправда, таке враження виникло не тільки в російських оглядачів після ознайомлення з подіями 23 і 24 серпня у Києві – відкриттям колони з ненькою-Україною нагорі, покладанням керівниками України квітів до пам’ятників видатним українцям, урочистими збоамири і програмним виступом Президента України в національному палаці культури “Україна”, військовим парадом тощо.

Отже, вже не лише Кремль, а й пересічних користувачів російських електронних ЗМІ залучаємо до аналізу суто українських пострадянських заходів, розв’язання наших несвяткових – буденних – проблем. Із часом матимемо чимало цікавих прогнозів стосовно об’єднання енергосистем України і Росії, щодо надання російській мові статусу другої державної в Україні чи статусу Кримського півострова. А чому ні? Віртуальний простір усе витримає...

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG