Перебування французького бойового корабля в Севастополі триватиме до 3 вересня.
Як повідомили кореспондентові Української служби Радіо Свобода в прес-центрі українських ВМС, візит французького міноносця проходить у рамках програми співпраці військових відомств Франції та України.
Програмою перебування передбачено протокольні візити командира “Монкальма” Брюно Інелі до командування ВМС України та керівництва Севастополя. Зустрічі ж із представниками командування Чорноморського флоту Росії не заплановані.
Французькі моряки також спілкуватимуться зі своїми українськими колегами і відвідають французьке військове меморіальне кладовище на околиці Севастополя.
Як повідомили кореспондентові Української служби Радіо Свобода в прес-центрі українських ВМС, візит французького міноносця проходить у рамках програми співпраці військових відомств Франції та України.
Програмою перебування передбачено протокольні візити командира “Монкальма” Брюно Інелі до командування ВМС України та керівництва Севастополя. Зустрічі ж із представниками командування Чорноморського флоту Росії не заплановані.
Французькі моряки також спілкуватимуться зі своїми українськими колегами і відвідають французьке військове меморіальне кладовище на околиці Севастополя.