Доступність посилання

ТОП новини

Брюссель: запитання журналістів і дипломатів, що поставили у незручне становище агенство КРОЛЛ і організаторів усієї PR акції


Брюссель: запитання журналістів і дипломатів, що поставили у незручне становище агенство КРОЛЛ і організаторів усієї PR акції

Брюссель, 25 вересня 2001 - Журналісти і дипломати, що були присутніми на телемості, що його організували Трудова України і агенство КРОЛЛ у Брюселі, здебільшого розчаровані цим заходом.

Британські, ба навіть українські дипломати сказали, що це був згаяний час і даремно витрачені кошти. Питання чиї?

У Брюсселі, аби послухати звіт американської детекнивної компанії КРОЛЛ, що проводила замовлене Трудовою Україною розстеження вбивства Гонгадзе, зібралось 60 журналістів та дипломатів. Однак коли керівник групи розслідування агентства КРОЛЛ Майкл Черкаський протягом години і пів демонстрував план робочого кабінету Кучми і переконував глядачів і слухачів, що майор Мельниченко не міг, користуючись звичайним цифровим диктофоном прослуховувати кабінет президента України, а робив це за допомогою старих технічних систем колишнього КДБ, а натомість нічого не говорив про Гонгадзе – зал, де відбувалась трансляція почав різко порожніти. Там залишилося лише кілька закордонних дипломатів і організатори заходу – міжнародна піарівська компанія «Всесвітні урядові зв’язки».

До речі представник цієї організації перед початком телемосту розповідам брюсельським журналістам яка хороша, чесна і порядна людина пан Тигипко, і що міжнародна PR компанія «Всесвітні урядові зв’язки» та компанія Бурстон Марсерер допоможуть прагненням пана Тигипка покращити імідж України і його власний імідж.

На моє запитання, скільки будуть коштувати такі послуги виконавчий директор піар компанії Джеремі Галбрайт відповів: «Чесно кажучи не дешево».

А на запитання брюсельського кореспондента Радіо Свобода до детектива із Кролу Майкла Черкаського, чи з’ясувало агентство КРОЛЛ хто методично клав на стіл президента України роздруковки статей Гонгадзе і що ця особа може допомогти слідству – Майкл Черкаський ухилився від відповіді.

Зате британські дипломати зауважили, що цим запитанням КРОЛ був загнаний в кут.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG