Доступність посилання

ТОП новини
11 травня 2021, Київ 20:59

У студії Радіо Свобода Юлія Тимошенко і Віктор Ющенко. Частина Четверта


У студії Радіо Свобода Юлія Тимошенко і Віктор Ющенко. Частина Четверта

Марина Пирожук: Шановні гості, складається враження, що при формуванні блоків програм ідеологічна складова посувається на периферію і не є приорітетною. Це можна застосувати до ваших блоків?

Віктор Ющенко: Ні. Я і за себе, і за своїх партнерів хочу сказати. Біля мене є ті люди, які дають собі повний звіт у тому, як розбудовувати Україну. Україну у політичному сенсі, економічному сенсі, соціальному сенсі.

Марина Пирожук: Є вже чітка програма?

Віктор Ющенко: Якщо мова йде про написаний варіант, через декілька тижнів. Не потрібно сідати і робити блок, якщо перед тим не знатимемо відповіді, як ми бачимо розвиток України і куди ми будуємо міст – чи вздовж річки, чи через річку. Тому питання, швидше за всього, для політичних сил головне не в тому, що ми не бачимо концепції економічної, соціальної розбудови. Головне, що ця потреба ніколи, за останні 10 років, не востребувалась через інститут політичний, партійний. Через механізм політичної більшості в парламенті, як політика, яка востребувана, як політика, яка потрібна.

Дайте нам реформи! Політики таким чином мали ставити питаня. Випишіть той прогрес, економічний, соціальний, про який ми говорили на виборчих округаг, як народні депутати. Ми прийшли для того, щоб замовити вам політику такого типу. Уряд – ви повинні, вибачте, як лакей вчинити і виписати таку економічну політику, яка б відповідала концепції реформ.

Марина Пирожук: Пане Ющенко, а які основні засадничі принципи вашої програми?

Віктор Ющенко: В основі, безумовно, це соціальна економіка. Річ, яка, на мій погляд, може солодко сприйматися багатьма партіями, але справа в тому, що мало хто знає відповіді, як таку економіку робити. Те, що ми за півтора року розрахувалися і по пенсіям і з боргами чотирьох з лишнім років і по питанням, що були пов’язані з різними соціальними програмами. Коли роками люди не отримували, не відчували, що така соціальна програма у цій країні була. Включаючи заробітну плату. Включаючи її підвишення. Це та відповідь. Не в тому плані, що ми знайшли ту тумбочку, де гроші лежать. Ми знали, як запустити економіку. Економіка принесла ці гроші.

Марина Пирожук: Зрозуміло. Вікторе Андрійовичу, але цей фактор використовують інші блоки. В такому разі скажіть, чим відрізняється ваша ідеологія, ваші плани від інших блоків?

Віктор Ющенко: Єдиним. Вони говорять, а ми це робили.

Юлія Тимошенко: Я по-доброму буду опонувати Віктору Андрійовичу, поважаючи його…

Марина Пирожук: Це дуже зворушливо виглядало, коли Віктор Андрійович поклав свою руку на вашу…

Ірина Халупа: Жалкуємо, що ми не телебачення…

Юлія Тимошенко: Я хочу опонуючи дати поради нашим виборцям, бо вони вже просто заплутались, бідні. Ці 200 партій, чи 150 – зелені, червоні, фруктові, аграрні, красиві – це жах просто. Наприклад партія «ЗА ЄДУ», раніше вона була ТУНДРА, а тепер «За єдину Україну», тобто «ЗА ЄДУ», «за їжу в тундрі».

Я хочу сказати, що головне і перше правило – не звертайте увагу на назви партій, коли будете голосувати. Обирайте тільки лідерів блоків. Тоді у вас буде максимум три-чотири альтернативи з яких ви зможете чітко і зрозуміло вибрати. Всі інші красиві партії відкладіть в сторону - «Партія захисту зубожілого населення України», стоїть потужній кримінальний блок за ними. Партія зелених – Рабінович приводив на минулі вибори і дуже успішно, всі стали зеленими, але від цього нічого не змінилося в Парламенті. Це перше правило – голосувати тільки за лідера.

Правило номер два – відкладіть в сторону всі програми партій, навіть не читайте їх, тому, що те, що робить партія і те, що вона пише – це зовсім різні речі, які порівняти не можливо. І тому, я повністю погоджуюсь з Віктором Андрійовичом, аналізуйте, що ті лідери, які стоять на чолі партії чи блоків реально зробили в житті. І якщо ви бачите, що уряд Ющенка працював, якщо у вас світло горіло і тепло було в приміщеннях, то голосуйте за тих, хто здатен вам це дати.

А якщо ви бачите, що сьогодні нещасний український футбол розвалюється на частини, що ми програємо одну за другою ігри, що ми практично зрадили національний футбол продаючи гравців в інші команди за дуже величезні кошти. То навіщо нам мати у країні те, що сьогодні ми маємо в національному футболі.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG