Доступність посилання

ТОП новини

В Одесі знову б’ють журналістів


В Одесі знову б’ють журналістів

Одеса, 5 листопада 2001 - В Одесі регіональна газета “ЮГ” вийшла у світ з сумним оголошенням “ За останній тиждень в місті побито два працівника засобів масової інформації”. Здається, побиття журналістів, особливо напередодні виборів, стає сумною традицією у причорноморському місті.

Заступник редактора газети “Прес-кур’єр” Олександр Петялін був побитий невідомими наприкінці минулого тижня біля власного будинку.

Відомо те, що йому завдали кілька ударів важким предметом по голові. Коли журналіст втратив свідомість, його били ногами, після чого пограбували і зникли у невідомому напрямку.

Олександра Петяліна госпіталізували і нині він перебуває у лікарні.

Київським райвідділом міліції Одеси за фактами нападу та побиття заступника редактора газети “Прес-кур”єр” порушено кримінальну справу.

Злочинців дотепер не знайдено.

І ось новий злочин.

Невідомі жорстоко побили фоторепортера Леоніда Бендерського.

Вночі Він йшов з роботи додому в районі другої станції Люстдорфської дороги. До дому залишалося близько п’ятидесяти метрів, коли молоді люди, які йшли назустріч, накинулися на нього і почали бити. Він встиг вигукнути “Міліція!” Але, дарма, допомоги не було.

Його били до втрати свідомості. Коли прийшов до тями – побитий добрався до власної квартири. Дружина викликала “швидку”. Леоніда Бендерського забрали до міської клінічної лікарні №1.

О першій годині ночі лікарі повідомили про побиття до Малиновського райвідділу міліції. Там все взяли до уваги, але конкретних заходів з пошуку злочинців так і не проводили.

Результатом побиття стала закрита черепно-мозкова травма, струс мозку, зламана щелепа.

Народний депутат України Едуард Гурвіц в інтерв’ю для Радіо “Свобода” висловив надію, що нове керівництво обласної міліції приділить подіям навколо побиття журналістів значну увагу. Тим більше, що новий керівник УМВС навіть пішов на своєрідний крок – визначився за кожним журналістом працівника міліції, якій мав би турбуватися про його безпеку.

“Мені здається, що необхідно надати міліції можливість добре попрацювати” – наголосив – народний депутат України.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG