Доступність посилання

ТОП новини

Напередодні гучного скандалу. Справа Жукова


Напередодні гучного скандалу. Справа Жукова

Одеса, 6 листопада 2001 - Преса в Одесі повідомила про звільнення з в’язниці італійського міста Турин Президента голдингу “Синтез” Олександра Жукова. Підвладні журналісти встигли назвати тих хто писав про справу Олександра Жукова брехунами, а звинувачення висунуті проти Президента холдингу “Синтез” такими що не мають перспективи бути підтвердженими.

Але, реальність, як виявилося, є протилежною.

Олександр Жуков справді опинився на свободі, але викликано це тим фактом, що, як вважає суд, використано можливі терміни попереднього арешту.

Державний обвинувач прокуратури Турина Пауло Тампоні назвав звільнення Жукова незаконним і вже подав скаргу до касаційного суду, рішення якого очікує вже найближчим часом.

Головне інше, звільнення з під арешту Президента холдингу “Синтез” жодним чином не означає зняття з нього попереднього звинувачення. А звинувачення є таким: участь у злочинному співтоваристві яке займалося трафіком зброї та спроба ввезення на італійську територію великої кількості зброї.

Як повідомив в інтерв’ю для радіо “Свобода” державний обвинувач прокуратури Турина Пауло Тампоні: “процес за справою Олександра Жукова має розпочатися 18 грудня. Найближчим часом Президент холдингу “Синтез”, який контролює в Одесі Морський транспортний банк в якому сконцентровано практично всі бюджетні кошти Одеси, має вирішити погодиться чи не погодиться Він на так звану скорочену процедуру процесу \коли звинувачений визнає свою провину, процес триває коротший час і за це Він одержує покарання значно м’якше\, чи процес буде у звичайному режимі”.

Олександр Жуков на свободі, але забов’язаний повідомляти поліції про те де Він перебуває, а Він є нині в Італії, щоби поліція мала можливість його перевіряти.

Прокоментувати події навколо справи Олександра Жукова погодився Голова парламентського комітету з питань боротьби з оргзлочинністю та корупцією Юрій Кармазин:

“Ці так звані “господарі” Одеси не можуть сьогодні змиритися з тим, що їхнього шефа тримали під вартою. І будуть тримати під вартою.

Я переконаний, що розслідування справи, хоча безумовно не я ним керую, буде продовжено. Мова йде про співучасть у найвищій ступені організованої злочинності – торгівлі зброєю.

Тому, мені здається що слід пояснити - його звільнили на підписку про невиїзд у зв’язку з деякими процедурними моментами. Олександр Жуков і далі є під судом, під слідством.

Я переконаний, що за цією справою буде притягнено до відповідальності не лише Олександра Жукова. Чомусь в Одесі та Україні преса не пише про те, що під арештом є нині і пан Мінін”.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG