Командувачi збунтованих полiцейських виступали перед журналiстами з фальшивими iменами, називаючи себе майорами та полковниками. На запитання чому переговори тривають так довго один з них сказав: “Тому, що урядовцi не вмiють застосувати силу, а нам бракує iнтелiгенцiї”. Коли його запитали що станеться у разi якщо мiнiстр не подасть у вiдставку вiн коротко вiдповiв: “Буде погано”. А у вiдповiдь на запитання про рядовi завдання Пiдроздiлу вiн зухвало сказав: “Цього ви нiколи не будете знати”.
Урядовцi осуджують поведiнку елiтного пiдроздiлу. Окремi з них зазначають, що вiдставка мiнiстра була б небезпечним полiтичним прецедентом. Лiдери краю Воєводина вимагають, щоби Пiдроздiл було передислоковано, оскiльки їхня присутнiсть занепокоює громадян. “Ми у Воєводинi звикли на дисциплiну й не можемо толерувати розбишак”, сказав один з них.
Аналiтики, зокрема, зазначають, що Пiдроздiл для спецiальних операцiй складається переважно з сербiв з Боснiї й Герцеговини та Хорватiї, якi в минулому деятилiттi належали до парамiлiтарних угруповань, що скоїли чимало злочинiв. Окремi з них вимагають вiд влади термiново розпустити бунтарiв. Iншi ставлять запитання, чому глава держави жодним словом не осудив бунт кiлькохсот полiцейських. Чи не тому, що й вiн виступає проти спiвробiтництва з Гаазьким трибуналом? Оглядачi згiднi в одному: хоча збунтований пiдроздiл має в свойому розпорядженнi вертольоти й бронетранспортери, вiн немає пiдтримки полiтичних структур i через це неспроможний чинити реальний опiр демократичнiй владi, тобто провести путч.