Доступність посилання

12 Грудень 2017, Київ 07:25

Baby-bооm у США, як виклик американців тероризмові


Baby-bооm у США, як виклик американців тероризмові

Прага, 29 листопада ― За 8-9 місяців Америка переживатиме черговий вибух – вибух дітонароджуваності. Американці назвали це явище “baby-boom”(ом), а фахівці говорять, що після терактів ставлення людей до родини і дітей дуже змінилося. “Життя коротке” – говорять тепер в Америці і треба поспішати жити.

На початку слід сказати, що за даними соціологічного опитування, проведеного компанією Durex International ще до 11 вересня, Сполучені Штати вважалися найсексуальнішою країною світу; соціологи стверджують, що американці найчастіше кохаються і мають найбільше сексуальних партнерів.

Після ж терактів стало зрозумілим, що найбільше у світі, чого прагнуть громадяни США - безпеки. І на цьому тлі вони переживають потужне пожвавлення сексуальних потягів: одні сексопатологи називають це явище “пост-катастрофічним сексом”, а інші говорять, що справа не лише у процесі отримання миттєвої насолоди, а у бажанні мати родину і дітей, у бажанні бодай чогось стабільного.

Директор Чікагської служби знайомств доктор фізіології Кейт Уахс говорить, що задля душевного спокою і зняття стресу, більшість американців, які раніше зловживали їжою, алкоголем чи курінням, зараз знімають напруження сексом. Вони розглядають тероризм, як явище тривале і те, що глибоко зачіпає усі сфери суспільного життя, звідси й їхня емоційна напруженість. За спостережннями лікарки Уахс, від початку терактів у вересні, кількість її клієнтів збільшилася на 30 відсотків. Ми стали свідками страшних події і кожен прагне знайти собі пару – вважає фізіолог. Люди міркують так: якщо світ хочуть зруйнувати, то краще бути в цей момент з кимось, ніж одному.

Синдром активізації сексуального життя особливо спостерігається серед Нью-Йоркців, для яких це стало своєрідним викликом трагедії. Гінеколог медичного центру Нью-Йоркського Університету в Манхетені Майкл Сілверштайн пояснює це новим підходом: мовляв життя надто коротке і не знати, що на нас чекає.

Директор одного з медичних центрів у Вашингтоні Аль Барафф визнає, що у своїй практиці він не спостерігав прямих доказів виявлення, так званого, пост-катастрофічного сексу. Докази цьому можливо будемо спостерігати лише за 9 місяців. Саме тоді ми дізнаємося, наскільки правомірна теорія про те, що після теракту люди, прагнучи зняти стрес, вдавалися до пошуків сексуальних партнерів.

Мешканка Нью-Йоркського району Лонґ Айленд у розмові з кореспонденткою Асошіейтед Прес, повідомила, що чекає дитину, хоча свідома, що дехто не поділяє її бажання народжувати у неспокійні часи війни. Американка каже, що погані речі завжди трапляються, а от після трагедії, за законами природи, прийдуть добрі часи.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG