Доступність посилання

16 Грудень 2017, Київ 22:02

5 грудня буде обрано нового голову Ради Федерації – Верхньої палати російського парламенту


5 грудня буде обрано нового голову Ради Федерації – Верхньої палати російського парламенту

Москва, 5 грудня 2001 – Сьогодні члени Верхньої палати російського парламенту – Ради федерації – скоріш за все ухвалять рішення про відставку багаторічного спікера цієї палати орловського губернатора Єгора Строєва і оберуть новим головою Ради федерації представника законодавчих зборів Санкт-Петрбурга Сергія Міронова. Останнього вважають кандидатом чинного російського президента Владіміра Путіна.

Таким чином, на чотирьох вищих посадах у Російській федерації три будуть обіймати представники Санкт-Петрбурга – Владімір Путін, спікер Верхньої палати Сергій Міронов, спікер Нижньої палати Геннадій Селезньов. І лише прем’єр-міністр Росії міхаїл Касьянов не є людиною з петербурзькою пропискою. Спостерігачі у російській столиці іронічно наголошують, що сьогодні кадри в Росії збираються не за професійним принципом, а за принципом наближеності до президента Російської федерації.

Владімір Путін досить швидко зробив свою політичну кар’єру, і тепер можна сказати, що оновлення чиновницької структури відбуваєтьмся з третіх чи четвертих щаблів кадрового резерву. Людей, які ніколи не займали навіть середніх посад, призначають на вищі посади у російському державному апараті. Як вважають спостерігачі, це по-перше унеможливить реальний контроль оточення Путіна за тим, як перебігають справи в Росії, збільшить можливості реґіональних керівниців, серед яких є ветерани політичного змагання з Кремлем, а також може призветси в певний момент до справжньої кризи влади. Адже люди, яких Путін висуває на провідні посади в парламенті, виконавчій владі, своїй адміністрації, очевидно, просто не мають серйозного досвіду, який міг би сприяти випрацюваних рішень, стратегічного мслення, здатності діяти компромісно і таке інше.

Про Сергія Міронова навіть офіційні засоби масової інформації нічого серйозного сказати не можуть. Знають, що він був депутаом законодавчих зборів Санкт-Петербурга, навіть певний час виконував обов’язки голови цього органу, завжди намагався підкреслити свою відданість Владіміру Путіну. Ну, а крім того найбільш яскравав риса нового спікера Верхньої палати російського парламенту – він збирає мінерали, є геологом. І все. Більше про людину, що вона займе сьогодні третю за значенням посаду в Російській федерації, російські спотерігачі сказати не можуть. Бо інформації немає.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG