Доступність посилання

22 Жовтень 2017, Київ 11:35

Дві події минулого спортивного тижня


Дві події минулого спортивного тижня

Прага, 10 грудня 2001 – Принаймні, у двох видах спорту українці продовжують потрясати великий світ. І це вже ні для кого не секрет. Бо йдеться про бокс і футбол. Кожна нація світу гордилася б такими спортсменами, як брати Кличко і Андрій Шевченко, хоча вони більше радують зарубіжного глядача аніж власного – українського. Ось і цих вихідних згадані спортсмени записали ще по рядку у свої славні біографії.

Минулого суботнього вечора 12-тисячний зал німецького Обергаузена вітав старшого із Кличків – Віталія, котрий зустрічався цього разу із американцем Россом Пьюрітом, котрий три роки тому «образив», єдиний раз за всю його боксерську кар’єру, молодшого Володимира Кличка, та ще й і в Києві. Тому не дивно, що суботній бій мав назву «Помста брата – 2», бо перша була на початку року , коли молодший брат «віддав» борг за старшого іншому американців Крісові Бьордові. Любителі боксу пам’ятають прикру технічну поразку Віталія від чорношкірого важковаговика з США.

Нагадаємо, що Пьюріт жодного разу не програвав нокаутом. Тому й не дивно, що й цей бій зі старшим Кличком не обіцяв бути швидкоплинним. Скажемо й те, що Росс готувався цього разу в Німеччині у таборі німецького боксера Тіма Хоффмана, котрий на початку цього руку витримав 12-раундовиий шквал атак Віталія, хоча й програв старшому українцеві абсолютно. Зауважимо відверто, що Хоффман ніого новго внести до тактики Пюріта не зміг і глядачі Обергаусена даремно чекали майже 11 раундів, під канонаду ударів Віталій, що ж цього разу викине непоступливий американець. Виявилося, що нічого… На 11 раунді прозаїчний лівий удар Кличка-страшого «розюшив» брову Росса і він не змиг продовжити бій – технічний нокаут…Хоча Пюріт мав шанс бути й на підлозі, бо Віталій, не зважаючи на досить пізній час, посилив тиск на стомленого американського боксера.. Тепер брати Клички готуються до нових боїв. Як повідомив у суботу після бою їхній промоутор, Клаус Пітер Коль, Віталій і Володимир найближчим часом споробоють завоювати всі світові чемпіонські пояси у боях з Люїсом і Тайсоном.

А Андрій Шевченко забив у неділю в матчі його рідного АЦ Мілан з турніським Ювентусом красень гол, який може бути визнаний голом року. Правда ситуацію трохи підгірчило те, що дякуючи судді Папаресті, котрий призначив цілком сумнівний пенальті у ворота Мілана, матч закінчився унічию. Недарма майже весь другий тайм трибуни на міланському Сан-Сіро підтримували репліку тренера Мілана Карло Анчелотті: «Баста, Папареста!», тобто «Папареста, досить підсуджувати!» Але Андрій знову отримав після матчу приз симпатій італійської преси і пообіцяв, що заб’є ще не один такий гол, бо чемпіонат Італії лише досягає свого екватора. Мілан поки-що п’ятий у таблиці італійського чемпіонату з 23 очками, на першому місці Інтер з 28 очками. Нагадаю, що Шевченко серед лідерів бомбардирів серії А, у нього десять м’ячів і він другий, а першим поки-що йде 32-річний Даріо Гюбнер з П’яченци.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG