Доступність посилання

19 Жовтень 2017, Київ 05:22

Юлія Тимошенко пов’язує блокування теле- та відео сюжетів про очолювані нею партію та виборчий блок безпосередньо з владою, до якої вона стоїть в опозиції


Юлія Тимошенко пов’язує блокування теле- та відео сюжетів про очолювані нею партію та виборчий блок безпосередньо з владою, до якої вона стоїть в опозиції

Київ, 10 грудня 2001 - Лідер виборчого блоку Юлія Тимошенко переконана, що представники опозиційних сил не будуть допущені до виборчих дебатів на телеканалах. Про це вона сьогодні заявила на прес-конференції у Києві. Вона зокрема повідомила, що усі загальнонаціональні телеканали , серед яких такі популярні телеканали як Інтер, Новий канал, студія 1+1, Ут-1 відмовили виборчому блоку, який вона очолює у розміщенні рекламних відеороликів.

Про небажання влади допускати до виборчих теледебатів блоки Юлії Тимошенко та Олександра Мороза натякали нещодавно і представники фонду “Відродження”. Голова правління фонду Гринорій Немиря зокрема заявив, що жоден з проектів на тему “передвиборчі дебати на телебаченні”, що надійшли на конкурс Міжнародного фонду “Відродження” не був підтриманий жодним з українських телеканалів саме через те, що керівники не змогли гарантувати надання рівного доступу до участі у передвиборчих дебатах усім учасникам виборчих перегонів. Саме тому виборчий блок Юлії Тимошенко запропонував створити громадсько-політичний комітет ”За чесні вибори”. Як зазначено в поширеній серед журналістів декларації комітету , головною мето його діяльності є забезпечення проведення чесних та прозорих виборів, попередження фальсифікацій результатів голосування, створення паритетних можливостей для об’єктивного неупередженого інформаційного висвітлення кампанії, та усунення нерівних умов для всіх учасників виборчого процесу".

У завдання комітету також входить створення єдиного банку даних про порушення виборчого законодавства в ході виборчої кампанії; формування консолідованої оцінки об’єктивності діяльності засобів масової інформації; проведення моніторингу виборчого процесу та інформування світової громадськості про перебіг виборчої кампанії . Юлія Тимошенко запропонувала усім лідерам партій та блоків підписати цю декларацію, і висловила сподівання, що більшість учасників виборчих перегонів її підтримають.

Вона також повідомила, що до ВР направлено законопроект "Про обов'язкове проведення передвиборних теледебатів під час передвиборних кампаній ", в якому чітко зазначені правові засади проведення теледебатів політичними партіями та блоками. Поки телеканали блокують рекламу партії та блоку Юлії Тимошенко, виборці змушені ознайомлюватися з ним через агітаційні бригади, які ходять по домівках.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG