Доступність посилання

ТОП новини

Агітаційні “сюрпризи” на Київщині


Агітаційні “сюрпризи” на Київщині

Київ, 13 грудня 2001 - За відсутності закону про політичну рекламу мешканці української столиці та околиць страждають від натхненних “настанов” агітаторів різноманітних політичних партій.

Зізнаюся відразу: до телевізійних “яблучних ананасів” та енергійних “зелених” молодиків я вже звикла. Так само як і до плакатів з натрудженими долонями “Трудової України” чи маршруткам з емблемами “Демократичного Союзу”. Потрапляючи до стоматологічного кабінету районної поліклініки, пересічна людина думає про кількість пломб і цілих зубів, а не про кількість голосів тієї чи іншої партії у Верховній Раді. Стоматолог – приємна жінка середнього віку, працюючи з моєю верхньою вісімкою, несподівано почала розмову про те, який чудовий у Києві мер і як він дбає за охорону здоров”я киян. За словами лікарки, за доби перебування Олександра Омельченка на посаді мера столиці, лікарям та іншим бюджетникам почали своєчасно сплачувати зарплату, районні поліклініки та лікарні отримали нову медичну техніку. Монолог стоматолога закінчився несподівано для мене: пропозицією вступити до лав Всеукраїнської партії “Єдність”, яку очолює Олександр Омельченко. Не отримавши від мене відповіді, стоматолог пояснила, що з ініціативи районного відділу охорони здоров”я персонал поліклініки вирішив записатись до “Єдності”. І з докором у голосі додала, що у приватному стоматологічному кабінеті, що навпроти поліклініки, пропонують вступити до СДПУ(о).

Пізніше, тему єднання з партією, очолюваною Олександром Омельченком, продовжив двірник, який просто пояснив, що наш ЖЕК отримав “згори” (звідки саме – можна лише здогадуватись) пропозицію вступати до партії, очолюваної київським мером. Мовляв, у майбутньому це може дати непогані дивиденти. Я вже не здивувалась, пригадуючи, як минулої неділі на базарі слухала симпатичну тітоньку з Борисполя: зважуючи мені яблука, тітонька розповідала про ініціативи Аграрної партії у справі ведення агітації серед селян. Аграрники в особі колишніх колгоспних начальників, демонструючи власний добробут, запевняли селян, що тільки вступ до Аграрної партії дозволить їм поліпшити умови життя.

Отже, виборча кампанія почалась! Будьмо мужніми, панове виборці!

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG