Доступність посилання

ТОП новини

Черговий терористичний акт в Ізраїлі


Черговий терористичний акт в Ізраїлі

Єрусалим, 13 грудня 2001 - 12 грудня пелестинські терористи знову здійснили низку терактів проти ізраїльтян, внаслідок яких 10 осіб вбито та понад 40 – поранено.

У зв’язку з цим ізраїльський уряд вирішив перервати усі контакти з адміністрацією Ясира Арафата, яка нічого не робить для призупинення терору.

Ізраїльській армії, яка ще глибше увійшла на терени Палестинської автономії, було віддано наказ вжити усіх засобів для боротьби з терористами.

Увечері 12 грудня палестинські терористи завдали подвійного удару по ізраїльських об’єктах. У районі поселення Емануель вони напали на ізраїльський автобус, в якому перебувало понад 50 пасажирів. Автобус був не броньований, тому не міг захистити пасажирів від куль терористів. Напад був проведений згідно з тактикою, яку застосовували терористи «Хезболли» у Південному Лівані. Спочатку дві бомби були підірвані біля автобусу, а потім по ньому відкрили вогонь з автоматичної зброї. Було вбито 10 та поранено понад 40 ізраїльтян.

У іншому теракті в районі смуги Газа двоє терористів смертників підірвали себе біля ізраїльських автомобілів. Було поранено 4 ізраїльтян. Міномети терористів продовжували обстрілювати єврейське поселення у смузі Газа.

На вчорашньому засіданні ізраїльський уряд вирішив перервати будь-які контакти з адміністрацією Ясира Арафата, який нічого не робить, хоч і зобов’язався, для затримання терористів та призупинення терору.

Ізраїльске військо буде вести боротьбу з терорм тільки власними силами. Ізраїльські літаки завдали учора бомбових ударів по штабах та осередках палестинської поліції. Проте такі удари малоефективні, бо ці приміщення увечері бувають порожніми, а палестинці після свого чергового кривавого теракту очікують ізраїльського бомбардування та залишають свої осередки.

Ізраїльтяни зруйнували антени палестинської радіостанції та контрольну вежу летовища у місті Рафір. Ізраїльські танки увійшли ще глибше на палестинські терени і зайняли там бойові позиції.

У місті Рамалла вони знаходяться за 100 метрів від резиденнції Ясира Арафата. Ізраїльські урядовці зазначають, що вони не мають наміру фізично знищити Арафата. «Хай сам палестинський народ вирішує чи він далі хоче мати такого лідера, який привів його до катастрофи», - кажуть представники ізраїльського уряду.

Водночас, вони оголосили про запровадження плану гуманітарної допомоги палестинському населенню, що страждає в умовах збройного конфлікту.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG