Доступність посилання

21 Вересень 2017, Київ 14:07

Президент України Леонід КУЧМА вважає, що Україні за економічними показниками поки що не вигідно вступати в Європейський Союз


Президент України Леонід КУЧМА вважає, що Україні за економічними показниками поки що не вигідно вступати в Європейський Союз

Про це глава держави сказав сьогодні на прес-конференції після закінчення семінару для представників регіональних ЗМІ.

За словами Л.КУЧМИ, «нам не вигідно вступати в Євросоюз по простій причині - ми повинні будемо відкрити двері усім». Як вважає Президент, коли Україна досягне відповідного економічного розвитку, тоді можна буде вести мову про вступ до Євросоюзу - «тоді це буде вигідно».

Як зазначив Л.КУЧМА, при вступі в Євросоюз «створюються бар’єри, вводяться обмеження візового режиму, проводяться антидемпінгові розслідування», і в зв’язку з цим, на думку Президента, Україна матиме колосальні втрати. За словами Л.КУЧМИ, не треба декларувати те, що сьогодні неможливо зробити.

Президент нагадав, що питання асоційованого членства України в Євросоюзі «не для галочки, а для нормальної роботи економіки і для життя людей». За його словами, це відноситься і до вступу України в НАТО. Л.КУЧМА зазначив, що «ми співпрацюватимемо з НАТО до межі, яка можлива».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG