Доступність посилання

ТОП новини

Відомий бізнесмен Вадим Рабинович заявив про свій намір подати позов на німецький журнал “Шпігель”


Відомий бізнесмен Вадим Рабинович заявив про свій намір подати позов на німецький журнал “Шпігель”

Київ, 11 січня 2002 - Відомий бізнесмен Вадим Рабинович заявив про свій намір подати позов на німецький журнал “Шпігель”, який у публікації від 10 січня цього року звинуватив його у причетності до нелегального постачання зброї рухові Талібан. Я звернувся до пана Рабиновича з проханням прокоментувати публікацію у впливовому німецькому виданні.

- Пане Рабинович, як Ви сприйняли публікацію у “Шпігелі”?

- Це - нормальна “заказуха”. Журнал “Шпігель” опублікував оглядову статтю, посилаючись на російські джерела. Тому я нічого тут не бачу нового, я вже звик до цього.

- А хто, на Вашу думку, міг би бути зацікавленим у появі цього матеріалу?

- Прізвища тих, хто зацікавлений у моїй компрометації, не мають жодного значення. Зараз ідуть вибори, а їх у нас не можуть проводити без бруду. І це стосується не лише мене. Просто треба ці три місяці потерпіти. І не лише мені, а й усім.

- Пане Рабинович, чи маєте Ви намір апелювати до “Шпігеля”?

- Так, я подаю на “Шпігель” до суду, хоча мій адвокат у Німеччині і запропонував виданню опублікувати спростування, щоб не витрачати ні мого часу, ні моїх грошей.

- Минулого місяця у інтерв’ю “Свободі” Ви заявили, що збираєтесь звернутися до Генеральної прокуратури України, щоб вона перевірила звинувачення на Вашу адресу щодо незаконної торгівлі зброєю, які висунув депутат російської Держдуми Ілюхін....

- Я звернувся до Генеральної прокуратури із офіційним листом і вчора отримав офіційну відповідь, яка, щоправда, мене дещо шокувала. Генеральна прокуратура попросила мене звертатися не до неї, а до суду, оскільки у нас законодавство не передбачає відповідальність за наклеп. Я, на жаль, цього не знав.

- Пане Рабинович, Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу за фактом незаконного продажу української зброї за кордон. Чи мала Генпрокуратура до Вас якісь претензії?

- Ні, Це, на щастя до мене жодного стосунку немає. Це –інша історія. Ніяких претензій до мене немає. Ба більше, я кожні півроку збираю у МВС, в СБУ і Генеральній прокуратурі довідки, що я хороший. Зараз я укотре отримав три такі папірці.

- І все ж таки, пане Рабинович, кому вигідним є мусування теми Вашої причетності до незаконної торгівлі зброєю?

- Ви ж прекрасно знаєте, що ця історія бере початок з того часу, коли тут певні особи розпочали публікацію взаємного компромату щодо торгівлі зброєю, тут просто обов’язково мало з’явитись прізвище Рабинович. Бо без мене, Ви ж знаєте, нічого не відбувається. Оскільки той же Ілюхін, окрім торгівлі зброєю, за даними розвідки, говорив і про те, що я щоранку спілкуюсь із Бен Ладеном. Коментарі, як-то кажуть, зайві, - заявив Вадим Рабинович.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG