Доступність посилання

ТОП новини

Ізраїльська преса публікує матеріали щодо справи ізраїльсько-українського бізнесмена В.Рабиновича, якого російський парламентар В.Іллюхін обвинуватив у продажі української зброї афганським талібам


Ізраїльська преса публікує матеріали щодо справи ізраїльсько-українського бізнесмена В.Рабиновича, якого російський парламентар В.Іллюхін обвинуватив у продажі української зброї афганським талібам

Єрусалим, 16 січня 2002 – Відомий ізраїльсько-український бізнесмен Вадим Рабинович перебуває цими дними в Іспанії, де в нього взяв інтерв’ю кореспондент ізраїльської газети «Миг». У відповідь на запитання про звинувачення на його адресу депутата державної Думи Росії Віктора Іллюхіна Рабинович категорично заперечував будь-які свої контакти з афганськими талібами. Він назвав заяву Іллюхіна брехнею та наклепом на замовлення. Причиною заяви Іллюхіна він вважає політичну боротьбу перед парламентськими виборами в Україні, коли політичні супротивники та конкуренти Рабиновича намагаються його очорнити. Певним фактором він вважає також антисемітизм Віктора Іллюхіна та його союзників.

Вадим Рабинович сказав, що перед випуском в ефір на телеканалі ОРТ фільму його намагалися шантажувати – якби він заплатив телеканалу ОРТ 50 тисяч доларів, фільм би не показали. Рабинович спростовував чутки про те, що нібито він «сидить в Ізраїлі й не може звідти виїхати». Інтерв’ю з Рабиновичем не випадково з’явилося в ізраїльській газеті «Миг», яка оприлюднила й інші матеріали на захист Рабиновича. Власником газети є сам Вадим Рабинович, а її головним редактором – його син Олег.

Тим часом, ізраїльські правоохоронні органи з цікавістю стежать за розвитком цієї скандальної справи, яка виникла на тлі міжнародної антитерористичної акції проти бін Ладена та афганських талібів. Ізраїльська поліція давно збирає матеріали на найкрупніших бізнесменів, що походять з СНД, бо має підозру, що вони пов’язані з російською мафією. Останніми днями на шпальтах ізраїльської преси систематично друкуються матеріали на цю тему, де з одного боку російськомовна преса заперечує ці факти, а з другого – івритомовна преса намагається довести, що подібні підозри відповідають дійсності.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG