Доступність посилання

ТОП новини

Десятки тисяч осіб повернулися у знищене вулканом місто Гома – у східній частині Демократичної республіки Конго


Десятки тисяч осіб повернулися у знищене вулканом місто Гома – у східній частині Демократичної республіки Конго

Не дивлячись на небезпеку нового викиду вулкану, жителі повернулися у місто, залите ще не вистиглою лавою, щоб знайти те, що залишилося від їхніх будинківа та майна.

Міжнародні гуманітарні організації заявили, що несподіване повернення людей ускладнило ситуацію з харчуванням та гуманітарною допомогою.

Біженці вирішили не залишатися у сусідній Руанді, де для них почали ставити наметові табори. При цьому вони вказували на ворожість місцевого населення.

Викиди вулкану Ньярогонго, розташованого неподалік від міста Гома, сталися у четвер. Загинули не менше 45-ти осіб. Фахівці вважають, що викиди можуть повторитися.
XS
SM
MD
LG