Доступність посилання

26 Вересень 2017, Київ 18:01

Вартість хліба у роздрібній торгівлі на Івано-Франківщині залишається найвищою в державі


Вартість хліба у роздрібній торгівлі на Івано-Франківщині залишається найвищою в державі

Івано-Франківськ, 11 лютого 2002 - Незважаючи на зібраний минулого року високий урожай зернових і відповідно зниження цін на зерно майже на половину, вартість хліба у роздрібній торгівлі на Івано-Франківщині залишається найвищою в державі. Про це йшлося на нараді в обласній держадміністрації, на яку були запрошені керівники всіх силових структур регіону. Зроблено це було невипадково. Адже, згідно зі статистикою, половина випеченого хліба в області реалізується з підпільних хлібопекарень.

Це підтверджує хоча б такий факт. Згідно з заявою голови правління відкритого акціонерного товариства “Коломийський хлібокомбінат” Юрія Банара, в Коломийському районі споживається одним мешканцем 34 грами хліба на день. Підприємства-виробники хліба, за рішенням місцевої влади, упродовж останніх місяців суттєво знизили ціни на свою продукцію. Однак ті, хто продає хліб, встановлюють торгові націнки в розмірі до 40%. Унаслідок цього, лише Івано-Франківський хлібокомбінат втратив 100 тисяч гривень.

Звичайні ж покупці зниження цін на хліб не відчули. Ситуація на ринку продажу хліба визнана обласною владою надзвичайною. Відтепер контролем за ситуацією займуться правоохоронні структури, які двічі на місяць інформуватимуть обласну держадміністрацію про вжиті заходи для здешевлення хліба.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG