Доступність посилання

ТОП новини

Міжнародний конкурс карикатуристів


Міжнародний конкурс карикатуристів

Українська неурядова організація Інститут масової інформації, міжнародна правозахисна організація “Репортери без кордонів” та французька асоціація “А travers l’Europe” оголошують українсько-французький конкурс політичної карикатури на тему “Преса і вибори” з залученням українських та зарубіжних карикатуристів.

Прийом робіт на конкурс здійснюватиметься упродовж 4 місяців, починаючи з березня 2002 року. В червні міжнародне журі визначить імена переможців, володарів 2 і 3 премії, спеціальних призерів конкурсу.

Перша премія – чотириденна поїздка на вернісаж у Париж (для українця) або до Києва (для француза) та $200;

Друга премія – дводенна поїздка на зарубіжний вернісаж переможців;

Третя премія – $100.

За результатами конкурсу буде проведено дві виставки робіт, відібраних міжнародним журі, - в Парижі та в Києві, - а також буде виданий підсумковий каталог на трьох мовах – українською, англійською та французькою.

Планується також , по завершенню конкурсу, зробити роботи лауреатів доступними для широкого загалу через Інтернет–сторінку ІМІ (www.imi.org.ua). Для цього буде запроваджено спеціальну рубрику, де роботи, на гонорарних засадах, будуть розміщуватися лише за згодою авторів.

Виставленням робіт карикатуристів в Інтернет – просторі ІМІ сподівається популяризувати цей журналістський жанр як в Україні, так і за її межами, продемонструвати традиційним виданням всі можливості застосування карикатури, активізувати співробітництво з художниками-карикатуристами, започаткувати І-нет змагання серед них.

Організатори конкурсу сподіваються, що за нинішньої політичної ситуації, себто під час виборів, коли пресу часто використовують не за призначенням, звернення до жанру карикатури буде “оздоровчим фактором” для цілого інформпростору країни. Цей українсько-французький конкурс обіцяє бути особливо цікавим ще й через унікальне співпадіння в часі парламентських виборів в Україні та парламентських і президентських виборів у Франції.

Конкурс проводиться за сприяння та фінансової підтримки Міжнародного Фонду Відродження, організації “Репортери без кордонів”.

Інститут масової інформації Institute of Mass Information Українське представництво “Репортерів без кордонів”

Вул. Артема 1/5, Київ, Україна.

Тел: +380 (44) 4619023, 2120868

Для листування: Київ-20б а/с 67 Web: www.imi.com.ua

Reporters sans frontieres Secretarial International Bureau Europe, Turquie et ex-URSS

5, rue Geoffroy Marie - 75009 Paris Franse

Tel: (33) 1 44 83 84 84 Fax: (33) 1 45 23 11 51 E-mail: rsf@rsf.fr Web: www.rsf.fr

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG