Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2019, Київ 19:52

“Не віддамо Івано-Франківськ бандитам” - під таким гаслом відбуваються теперішні вибори мера обласного центру Прикарпаття


“Не віддамо Івано-Франківськ бандитам” - під таким гаслом відбуваються теперішні вибори мера обласного центру Прикарпаття

Івано-Франківськ, 18 березня 2002 - “Не віддамо Івано-Франківськ бандитам” - під таким гаслом відбуваються теперішні вибори мера обласного центру Прикарпаття. Конкуренція за посаду міського голови з боку окремих кандидатів набула в Івано-Франківську відверто кримінальних рис.

Спершу із заявою виступила міська виборча комісія. Заява адресована прокуророві міста, керівникам міських управлінь внутрішніх справ та служби безпеки України. Голова комісії повідомляє, що надходять численні обґрунтовані скарги від фізичних та юридичних осіб про порушення Закону України “Про вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”.

В Івано-Франківську з боку окремих кандидатів на посаду мера мають місце факти перешкоджання діяльності агітаторів, погрози на їхню адресу, псування комунального майна. І загалом в обласному центрі Прикарпаття утверджується думка про те, що кримінальний світ, який раніше не проявляв зацікавлення виборами, цього разу вирішив узяти в них активну участь, зокрема шляхом залякування мешканців міста.

Міська виборча комісія просить вжити заходів щодо недопущення дестабілізації ситуації в місті. В заяві наводяться також численні факти погроз щодо журналістів, волонтерів, агітаторів, бізнесменів. Заяву міської виборчої комісії знайшла своє підтвердження на прес-конференції, де представники передвиборчого блоку Віктора Ющенка “Наша Україна” заявили, що блок підтримує на виборах міського голови в Івано-Франківську нині діючого мера Зіновія Шкутяка і вже неодноразово ті, хто агітує за кандидата від “Нашої України”, потерпали від злочинців.

Обласний та міський штаб “Нашої України” закликає мешканців обласного центру не віддати Івано-Франківська бандитам. З окремим зверненням до івано-франківців виступив міський голова кандидат на посаду мера Зіновій Шкутяк, який наголосив, що містом пройшла хвиля відверто провокативного незаконного та брутального ведення виборчої кампанії. Він закликав івано-франківців не піддаватися на провокації, кандидатів до місцевих рад усіх рівнів проявляти толерантність у ставленні до конкурентів. Зіновій Шкутяк підкреслив, що лише спільними зусиллями зможуть захистити місто від бандитських угруповань, запобігти політичній дестабілізації. Практично всі місцеві мас-медіа відзначають, що ніхто не сподівався, що окремі кандидати на посаду голови Івано-Франківська і кримінальний світ, який їх підтримує, виявлять таку своєрідну активність під час передвиборчої кампанії.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG