Доступність посилання

18 Жовтень 2017, Київ 11:10

Кілька кандидатів у народні депутати в окрузі №1 оскаржують результати виборів


Кілька кандидатів у народні депутати в окрузі №1 оскаржують результати виборів

Симферополь, 4 квітня 2002 - Кандидати у народні депутати України Галина Романова, Віталій Кириченко й Владислав Хмеловський оскаржили сьогодні у суді результати виборів в окрузі №1, який розташований у Симферополі. Вони вважають, що голосування пройшло зі значними порушеннями чинного законодавства.

За попередніми даними у виборчому окрузі №1 переміг об’єднаний есдек Володимир Воюш, який набрав понад 16 із половиною тисяч голосів. Відставний генерал безпеки Віталій Кириченко має підтримку 15 тисяч виборців. Останній уже в четвер подав скаргу до Апеляційного суду Криму з вимогою визнати вибори в цьому окрузі недійсними. Він аргументує це цілою низкою порушень під час голосування 31 березня. За його словами, кандидат від СДПУ(о) займався підкупом виборців. Крім того, пан Кириченко поставив під сумнів об’єктивність і достовірність підрахунку бюлетенів деякими дільничими комісіями.

Віталія Кириченка підтримала представниця партії “Яблуко” Галина Романова: “Існують масові випадки, відзначені в актах, коли не допускалися на виборчі дільниці спостерігачі. Я можу цілком конкретно розповісти про кілька таких випадків. І як результат – на деяких дільницях відбувалися відверті фальсифікації. Ми вимагаємо щонайменше перерахунку виборчих бюлетенів!” – заявила пані Романова на прес-конференції у Симферополі.

Ще один кандидат – від партії “Нова сила” – Владислав Хмеловський заявив на прес-конференції, що порушення у виборчому окрузі №1 мали такі масштаби, що на них мають звернути свою увагу правоохоронні органи: “Слід провести розслідування і дати правову оцінку тому, що тут сталося й призначити чи повторне голосування, чи повторні вибори. Це потрібно, щоб не допустити подібних фальсифікацій у майбутньому”, - заявив Владислав Хмельовський.

Тим часом представники кримського рескому СДПУ(о), а також окружної комісії відмовляються коментувати претензії кандидатів, котрі програли. Об’єднані есдеки лише кажуть, що в цьому окрузі передвиборча боротьба і самі вибори були чесними та справедливими. Тим не менш, крапку тут поставить суд, куди уже надійшла скарга Віталія Кириченка.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG