Доступність посилання

20 Листопад 2017, Київ 08:59

Економічні Новини


Економічні Новини

УКРАЇНСЬКИЙ ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР АНАТОЛІЙ КІНАХ СКАЗАВ НА ЗАСІДАННІ УРЯДУ, ЩО У ПЕРШОМУ КВАРТАЛІ ЦЬОГО РОКУ ЗАФІКСОВАНЕ ПОДАЛЬШЕ ЗРОСТАННЯ ПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА, АЛЕ ЗАУВАЖИВ, ЩО ЙДЕТЬСЯ ЛИШЕ ПРО ОКРЕМІ ГАЛУЗІ

Зокрема, показники у деревообробній, харчовій галузі та у машинобудуванні свідчать про позитивні тенденції в удосконаленні структури промисловості. Проте Кінах зауважив, що у результаті погіршення кон'юнктури на міжнародних ринках на вісім відсотків зменшилося виробництво у гірничодобувному комплексі.

КАБМІН ДО 15 ТРАВНЯ МАЄ ПОДАТИ ДО ПАРЛАМЕНТУ ПАКЕТ ЗАКОНОДАВЧИХ ІНІЦІАТИВ ДЛЯ ЗАКРІПЛЕННЯ МАКРОЕКОНОМІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ, ДОСЯГНУТИХ В 1-У КВАРТАЛІ ЦЬОГО РОКУ

Як підкреслюється в матеріалах уряду, податкові надходження до бюджету в 1 кварталі становили 90% від плану, неподаткові надходження було виконано на 91 і 7 десятих відсотка. Відставання від планів урядовці пояснили зростанням податкової заборгованості, ухваленням законодавчих актів про пільгове оподаткування після затвердження держбюджету-2002 і - відхиленням від прогнозних макропоказників економічного розвитку.

ВАТ "УКРТРАНСНАФТА" ПОЧНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ТЕРМІНАЛУ "ПІВДЕННИЙ" ТЕХНОЛОГІЧНОЮ НАФТОЮ В НАЙБЛИЖЧІ ТИЖНІ

Уже закінчено підготовку об'єктів до прийому першого танкера. За даними "Укртранснафти", потреба нафтопроводу Одеса - Броди в технологічній нафті становить 600 тис. тонн, а робота нафтопроводу буде рентабельною при перекачуванні не менше 6 млн. тонн нафти на рік. "Укртранснафта" розраховує найближчим часом укласти контракти з компаніями з Австрії і Чехії, а також вважає вельми перспективним ринок Польщі.

15–16 КВІТНЯ "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ЗБИРАЄТЬСЯ ПРИПИНИТИ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ НАСОСНИХ СТАНЦІЙ МІСТА ЧЕРЕЗ БОРГИ, ЯКІ СТАНОВЛЯТЬ 44 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Як повідомив директор підприємства "Водоканал" Володимир Суліпа, тривають переговори з енергетиками, однак поки немає однозначної відповіді про продовження електропостачання. За його словами, попередження "Львівобленерго" пов'язане з тим, що у 2002 році розрахунки за поточне споживання енергії знизилися до 60%.

Напередодні ж у Миколаївській області було припинено подачу тепла і гарячої води в більшості житлових будинків, які забезпечуються газом через підприємство "Миколаївгаз". Причина – теж заборгованість чотирьох міських підприємств і теплопостачальних організацій.

В УКРАЇНІ ВИПЛАЧЕНО МАЙЖЕ 99% ПЕРШИХ ТРАНШІВ КОМПЕНСАЦІЇ КОЛИШНІМ В'ЯЗНЯМ КОНЦТАБОРІВ І ГЕТТО НА СУМУ ПОНАД 107 МЛН. НІМЕЦЬКИХ МАРОК

Про це заявив перший заступник глави правління Українського національного фонду "Взаєморозуміння і примирення" Степан Косяк. За його словами, усього в Україні за період виплат німецьким федеральним фондом було зареєстровано майже 12 тис. осіб, які перебували в концтаборах і 2 тис. осіб, які перебували в гетто. Цим людям компенсації виплачувалися насамперед. Поки що не виплачені кошти тим, хто ще оформляє документи.

УЗГОДЖЕНІ УМОВИ ДЛЯ ПОНОВЛЕННЯ РЕГУЛЯРНОГО АВІАСПОЛУЧЕННЯ МІЖ КИЄВОМ І МОСКВОЮ

Як повідомили в державному департаменті авіаційного транспорту України "Укравіація", досягнуто домовленості про паритетну квоту за частотою польотів - по 26 щотижня - і за кількістю операторів від кожної зі сторін – по 3 авіакомпанії - на маршруті Київ-Москва. Призначеними перевізниками на маршруті Київ-Москва виступлять з російського боку авіакомпанії "Аерофлот", "Трансаеро" і "Сибір" –, з українського боку – "Авіалінії України", "Аеросвіт", Львівські авіалінії".

УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПРОГРАМУ СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРОГАХ НА 2002-2010 РОКИ

Система передбачає обладнання автошляхів загального користування необхідними технічними засобами організації дорожнього руху, інформування його учасників про стан доріг, погодні умови, надзвичайні ситуації, а також дорожньо-транспортні пригоди.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG