Доступність посилання

ТОП новини

Сімейні династії кримських політиків


Сімейні династії кримських політиків

Симферополь, 6 травня 2002 - Цьогорічні вибори висвітили в Криму ще одну цікаву тенденцію. На політичній арені автономії з’явилися сімейні династії кримських політиків.

Першими кілька років тому політичну сімейщину продемонстрували Криму та решті України тоді ще родичі чинного президента України Анатолій та Ігор Франчуки, відповідно – сват і зять Леоніда Кучми. Попри те, що обидва вже давно втратили цей статус президентських родичів, уже в третьому підряд складі парламенту України батько й син Франчуки мають своє законне місце.

Хранительниця домашнього вогнища цього впливового кримського сімейства – Людмила Франчук, схоже, вирішила посилити вплив сім’ї у Криму, і нинішнього року балотувалася до Верховної Ради автономії. Вибори програла, але через суд домоглася визнання їхніх результатів недійсними. І тепер має намір ще раз поборотися за мандат депутата кримського парламенту.

Приклад із сім’ї Франчуків насамперед узяли комуністи. До місцевого парламенту подалися представники одразу кількох комуністичних сімейств. Звичайно, перед вів Леонід Грач. Крім нього, у боротьбу за депутатські мандати включилися його сват і зять – Леонтій та Микола Янаки. Перемогла лише молодість. Зараз у Верховній Раді АРК тільки один представник великої сім’ї Грачів – 32-річний Микола Леонтійович Янаки.

Ще одна комуністична династія спробувала поборотися за мандати у Бахчисарайському районі, але ні Леонтій Шекета – екс-депутат та екс-глава райдержадміністрації, ні його син 28-літній банкір-комуніст Дмитро Шекета – до Верховної Ради АРК не потрапили.

Зате у місцевому парламентів уперше разом засідатимуть колишній 1-й секретар Кримського обкому КПСС, екс-голова Верховної Ради автономії Микола Багров та його зять, підприємець Андрій Припутников. Правда, обидва тепер до комуністів жодного відношення не мають.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG