Доступність посилання

25 Листопад 2017, Київ 04:59

Цього вівторка в Брюсселі відбулася сесія ради міністрів фінансів та міністрів економіки країн учасниць Європейського Союзу


Цього вівторка в Брюсселі відбулася сесія ради міністрів фінансів та міністрів економіки країн учасниць Європейського Союзу

Брюссель, 4 червня 2002 - Її учасники обговорили питання покращення фінансового сервісу в країнах ЄС, шляхи стабілізації єдиної європейської валюти ЄВРО, реформування пенсійних фондів і те, як футбольні чемпіонати впливають на економіку Європейського Союзу.

Для футбольних болільників відомий вираз: “коли грають у футбол, то мовчать гармати!” Така заява футбольних фанатів досить серйозна, якщо взяти до уваги ще й той факт, що цього вівторка навіть міністри економіки та фінансів країн Європейського Союзу також говорили про футбол. А точніше про те, що під час проведення Європейських чемпіонатів із футболу, тим більше чемпіонатів світу економіка в країнах Європейського Союзу падає від трьох до п'яти відсотків.

А нині мені особисто довелось бути свідком небаченої раніше лояльності бельгійського уряду до фанатів футболу.

Цього вівторка, як відомо футбольним вболівальникам, відбувся матч між національною збірною Бельгії, яка зветься “Червоні дияволи” та збірною Японії. Він закінчився в нічию, але річ не в тому. Справа в тім, що пряма трансляція матчу відбувалась до першої тридцять по полудні і влада Бельгії дозволила старшокласникам шкіл, студентам училищ та вузів до другої години дня не виходити на заняття, а насолоджуватись матчем. Працівники приватних та й багатьох державних установ також одержали такий дозвіл.

Однак на цьому добряче погріли руки власники кафетеріїв, які скориставшись доброю погодою, повстановлювали на своїх терасах великі телеекрани на яких демонструються футбольні баталії. Виснажені сонцем та напругою від уболівання за своїми футбольними кумирами “червоними дияволами”, футбольні фани, загубивши контроль над нормою, гасили спрагу літрами бельгійського пива “Жюпілер”. До речі, найбільша броварня Бельгії “Жюпілер” є не лише вболівальником бельгійських майстрів футболу, але й завжди виступає їх офіційними спонсорами.

Прес-центри міжнародних установ, які розміщені в Брюсселі, також швидше нагадують в останні дні більш футбольні трибуни ніж прес-центри. Мастакам удалося перелаштувати величезні моніторинги, що призначені для прямих трансляцій з прес-конференцій та засідань Європарламенту, Єврокомісії і Ради Міністрів ЄС, на прямі трансляції з футбольних матчів.

Не знаю чи дійсно, “коли грають у футбол то мовчать гармати”, але те, що коли у світі грають у футбол, то політики, якщо щось і говорять, то їх вельми вельми тяжко почути – це факт, їх перегукують вигуки ГО-О-О-Л!

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG