Доступність посилання

ТОП новини

Занепад найперспективнішого медіа проекту Івано-Франківщини


Занепад найперспективнішого медіа проекту Івано-Франківщини

Івано-Франківськ, 10 червня 2002 - Два роки тому в обласному центрі Прикарпаття була створена муніципальна телерадіокомпанія “Вежа”. Цей медіапроект мав стати одним із найбільш інтелектуально насичених та національно спрямованих не лише в західному регіоні, але і в державі загалом.

Радіопрограми “Вежі” планували транслювати також в Інтернеті. Однак перспективний проект так і не вдалося зреалізувати повною мірою. Що ж перешкодило амбітним планам?

Щотижневі радіопрограми відомого сучасного українського письменника Юрія Андруховича про літературу, музику та мандри під назвою “Метафори”, щоденні радіоновели культового прозаїка Тараса Прохаська під назвою “Щоденник”, інтерв'ю з провідними письменниками, художниками, музикантами, культурологами та політиками – усе це початок роботи івано-франківської телерадіокомпанії “Вежа”. Два роки тому цей медіа проект вважався одним із найперспективніших у державі, а можливо, і найкращим. Інтелектуальні, національно спрямовані програми телерадіокомпанії “Вежа” почали слухати на всій Івано-Франківщині. Сучасна європейська музика, фахові коментарі діджеїв, неперевершений стиль ведучих програм – усе це створювало особливу атмосферу. Телерадіокомпанія “Вежа” планувала широко представити свої програми також в Інтернеті. Однак цей проект поступово почав згортатися. “Вежу” залишили талановиті непересічні ведучі авторських програм. Поступово телерадіокомпанія змінила своє спрямування. Зараз телерадіокомпанія “Вежа” – це абсолютно провінційний, як і десятки інших у державі, медіа проект. Чому ж так сталося, що “вежа” не змогла втримати тих позицій, які були задекларовані на початку існування компанії? Про це неодноразово запитували місцеву мерію не лише слухачі та журналісти, але й фахівці з питань радіо та телебачення з інших регіонів країни. Відповідь, звичайно ж, буде неоднозначною. Але основна причина полягає в тому, що івано-франківська мерія втратила зацікавлення в підтримці, і передовсім моральній, цього проекту. Результатом став різкий занепад рівня роботи телерадіокомпанії. Про вихід в Інтернет зараз на “Вежі” вже не йдеться. Риторичними залишаються виступи та думки інтелігенції Прикарпаття, що телерадіокомпанію варто було якимось чином відродити, вивести зі стану кризи. Але поки лунають такі заклики, телерадіокомпанія “Вежа” залишається виробником містечкових теле- та радіопрограм.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG