За інформацією правоохоронних органів, близько 25-ти націоналістично налаштованих підлітків закидали пляшками будівлю церкви та християнського культурного центру п’ятдесятників.
Нападники побили вікна і намагалися зламати металічні вхідні двері, проте не зуміли цього зробити. В цей час у церкві відбувалася служба, на якій були присутні близько сорока осіб.
Шестеро нападників затримані.
Нападники побили вікна і намагалися зламати металічні вхідні двері, проте не зуміли цього зробити. В цей час у церкві відбувалася служба, на якій були присутні близько сорока осіб.
Шестеро нападників затримані.