Доступність посилання

ТОП новини

Партія “Батьківщина” на Івано-Франківщині занепокоєна тим, що місцева влада ігнорує результати виборів


Партія “Батьківщина” на Івано-Франківщині занепокоєна тим, що місцева влада ігнорує результати виборів

Івано-Франківськ, 4 липня 2002 – Івано-Франківська обласна організація партії “Батьківщина” звернулася до населення Прикарпаття, партій національно-демократичного спрямування та громадських організацій із пропозицією засудити дії місцевої влади, яка ігнорує результати виборів. Представники “Батьківщини” пропонують негайно переглянути кадрову політику на Івано-Франківщині на всіх рівнях, враховуючи вибори до місцевих органів влади та до парламенту.

Івано-Франківська обласна організація партії “Батьківщина” провела конференцію за результатами виборів до парламенту та місцевих рад. Під час конференції відзначалося, що результати голосування на Івано-Франківщині засвідчили нездоланну прірву, що виникла між владою та населенням реґіону. Всі органи влади області, особливо обласна та районна держадміністрації, вели масштабну пропагандистсько-агітаційну кампанію, підтримуючи виборчий блок “За єдину Україну”. Натомість безпідставно очорнювались опозиційні сили, особливо виборчий блок Юлії Тимошенко.

Прецедентом у державі стала також заява голови обласної держадміністрації та прокурора області в переддень виборів про те, що вбивство кандидата до Верховної Ради заступника обласної держадміністрації Миколи Шкрібляка є політичним замовленням.

Учасники конференції обласної організації партії “Батьківщина” у своїх виступах також наголошували, що національно-демократичні сили на Івано-Франківщині, представлені блоками “Наша Україна” та Юлії Тимошенко, зайнявши перше та друге місця у виборчих перегонах, отримали підтримку близько 85 відсотків виборів. Натомість лише близько 3 відсотків виборців підтримали провладний блок “За єдину Україну”.

Незважаючи на це, керівництво обласної держадміністрації поводить себе так, ніби нічого не відбулося. Політично збанкрутілі кадри переводяться з одного владного крісла в інше. І це при тому, що в області поглиблюється економічна криза. На сьогоднішній день простоюють або зменшили обсяги виробництва понад 60 відсотків підприємств області. Один із найвищих у державі рівнів безробіття, найбільша кількість людей виїжджає в пошуках заробітку за кордон. Продовжують вирубувати карпатські ліси.

Як підсумок – делегати конференції обласної організації партії “Батьківщина” звернулися до населення області, партій національно-демократичного спрямування та громадських організацій із заявою, в якій пропонують засудити поведінку місцевої влади, дати належну оцінку діям її керівництва і вимагати негайного перегляду кадрової політики в області з урахуванням результатів виборів. Представники партії “Батьківщина” на Івано-Франківщині запевняють, що зроблять усе можливе для того, щоб не допустити ігнорування волі виборців.

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG