Доступність посилання

ТОП новини

На Прикарпатті ефективно роблять конверти


На Прикарпатті ефективно роблять конверти

Івано-Франківськ, 11 липня 2002 – Два роки виповнилося з часу створення найбільшого в Україні підприємства з виробництва поштових конвертів, яке діє в обласному центрі Прикарпаття. На сьогоднішній день це підприємство лише за одну зміну випускає понад півмільйона високоякісних конвертів різної форми.

Занедбана економіка Івано-Франківщини вже давно не може похвалитися прибутковими підприємствами. Однак втілення в життя перспективних економічних проектів заперечує твердження про те, що в реґіоні не спроможні функціонувати прибуткові підприємства.

Два роки виповнилося з часу, коли в Івано-Франківську було створене товариство з обмеженою відповідальністю “Куверт-Україна”. В результаті аналізу ситуації на українському ринку засновники цього підприємства дійшли висновку, що в Україні надзвичайно вузький асортимент поштових конвертів і вони далеко не найкращої якості.

Фабрика “Куверт-Україна” розпочала свою роботу для задоволення попиту українських споживачів. Створена вона на іноземні інвестиції і входить до складу концерну “Майєр-Куверт-Ґруп” – одного з лідерів виробництва поштових конвертів у Європі. Працівники фабрики проходили навчання на аналогічних підприємствах із виробництва конвертів у Польщі та Чехії.

Зараз тут працює кілька ліній з виробництва конвертів. Фабрика “Куверт-Україна” є абсолютним лідером з виробництва конвертів в Украні. Вона випускає їх 60 видів. За зміну виготовляють майже 600 тисяч штук конвертів різної форми. Усі вони надзвичайно високої якості. Підприємство дає стабільні фінансові надходження до державного бюджету. Воно стало своєрідним, хоча, на жаль, і рідкісним, прикладом ефективної роботи підприємства на Прикарпатті.

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG