Доступність посилання

19 Жовтень 2017, Київ 23:47

В Одесі сформовано народний виконком


В Одесі сформовано народний виконком

Одеса, 31 липня 2002 - В Одесі з ініціативи кількох громадських організацій сформовано нове об'єднання “Народний виконком”. До його оргкомітету увійшли такі організації як – Щит Батьківщини, комітет “За Правду”, молодіжний Конгрес Українських Націоналістів, Українське Братство та інші.

Нова структура має за завдання: відстеження проблемних ситуацій в Одесі й ініціювання громадського контролю, тиску на виконавчі структури органів влади.

За словами співголови Народного виконкому Олеся Ярчука – “влада має нарешті звернути увагу на численні проблеми мешканців Одеси. Підстави для створення нового громадського об'єднання були достатні.

Державний міськвиконком поводить себе як антинародний. Тому ми вважаємо за необхідне всі ухвалені ним рішення контролювати.

Дуже часто ми бачимо, що міська влада починає заявляти про певні плани. Потім про ці плани ця ж влада забуває і жодним чином не прагне їх реалізувати.

Так було з Палацом шахів, з фунікулером, внутрішньо квартальними проїздами, ремонтом міських автошляхів, гарячою водою й опаленням...

Ми будемо тиснути на органи виконавчої влади і вимагати виконання обіцянок”.

Серед найближчих акцій Народного виконкому будуть протести з приводу запровадження похвилинної тарифікації телефонних дзвоників, яка запроваджується на домашніх телефонах в Одесі.

На думку Олеся Ярчука, “цей крок “Укртелекому” стане непоборним тягарем для багатьох малозабезпечених”.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG