Доступність посилання

13 Грудень 2017, Київ 15:44

Унікальна операція в Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі


Унікальна операція в Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі

Вашингтон, 7 серпня - Унікальна операція з розділення сіамських близнюків пройшла в Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі. Всі американські телевізійні канали вчора облетів відео-фрагмент двох дівчаток-близнят із Гватемали, які були з’єднані між собою потилицями і не могли через це ані сидіти, ані бачити одна одну. Про подробиці цієї унікальної – із медичної точки зору - операції з Вашингтона розповідає Мирослава Гонгадзе.

22 години тривала операція в медичному Центрі при Каліфорнійському університеті. В операції брали участь понад 50 медиків. Батьки однорічних близняток Венцеслао Лопес і Алба Летіція Алварес поцілували своїх дівчаток, відправляючи їх на ризиковану операцію. Такі випадки зростання сіамських близнюків трапляються один раз на мільйон випадків. Вони мали окремі кровоносні системи і кожна - свій головних мозок.

Після завершення унікальної процедури розділення одну з близнюків повернули назад до операційної у зв’язку з тим, що у неї продовжувалась кровотеча. І хоча наразі діти перебувають в критичному стані, за повідомленнями лікарів сама операція з їх, розділення завершилась успішно. „Це була дуже складна операція. Ще протриває декілька днів, коли життю обох буде загрожувати небезпека," - передає слова доктора Карпфа, що здійснював операцію, газета Вашингтон Таймс.

За останні 10 років у світі було проведено лише 5 операцій з розділення сіамських близнюків. Цю складну операцію каліфорнійські лікарі робили безкоштовно. При цьому за спеціальне устаткування для її проведення одна доброчинна організація заплатила 1.5 мільйона доларів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG