Доступність посилання

23 Вересень 2017, Київ 05:35

Огляд: Репетиція всесвітнього потопу та інше


Огляд: Репетиція всесвітнього потопу та інше

Київ, 13 серпня 2002 - Здається, що впродовж останнього тижня природа вирішила поквитатися за всі кривди, що були завдані їх людьми. Як інформує газета “Україна молода” – водна стихія полонила чорноморське узбережжя Росії, центральну та північну частину Молдови, країни Центральної Європи, Китай. Про наслідки повеней, а також прогнози на найближче майбутнє – читайте в статті “Репетиція всесвітнього потопу?”

Хоча постійні зливи оминають Україну, тим не менш природних катаклізмів їх навряд чи доведеться оминути. Як пише в цьому ж числі “Україна молода”- незабаром до України може докотитися землетрус, який наразі “дозріває” у румунських горах Вранча.

Тривожну тему продовжує газета “Київські відомості”, яка друкує публікацію вченого Станіслава Смирнова, де він прогнозує зміну клімату на Землі. Подробиці – читайте в статті “Планеті загрожує глобальне потепління й затоплення”.

Утім, як зауважує газета “Вечірні вісті” – багато українців і зараз живуть як після стихійного лиха. Не мають ані житла, ані нормальних засобів для існування. До таких належать і військовики, котрим, не зважаючи на довгі роки служби в президентському полку особливого призначення, так і не вдалося дочекатися від держави житла. Натомість елітні київські квартири отримали військовослужбовці, котрі стали в чергу на житло значно пізніше. Докладніше зі скандальною історією з життя столичних полкових офіцерів – можна ознайомитися зі статті “Квартирне свавілля під патронатом прокурора”.

Тим часом, як зауважує кореспондент газети “Правда України” свавілля триває не лише в такому привабливому бізнесі, як розподіл житла. Не менш прибутково і працювати в компанії, що відає розподілом вугілля. Нещодавно було впіймано на гарячому співробітників “Павлоградвугілля”, котрі отримували чималі хабарі за безволокітну відправку т.зв.”чорного золота” на підприємства. Загалом, як інформує газета, в цій компанії існувала ціла система здирництв та хабарів, оминути яку було просто неможливо.

А ось про те, які види покарання понесуть ті, хто дає, а також бере хабарі докладно розповідає газета “День” у рубриці “Довідка “Дня”.

А в рубриці “Навколо літературні новини” щоденник розповідає про методи, до яких удаються російські контрабандисти, аби поповнити українські книжкові полиці.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG