Доступність посилання

ТОП новини

Елвіс Преслі - 25 років від дня смерті


Елвіс Преслі - 25 років від дня смерті

Вашингтон, 16 серпня 2002 - Сьогодні світ відзначає 25 річницю з дня смерті Елвіса Преслі. В Тенесі, біля будинку Елвіса Преслі сьогодні запланований грандіозний концерт на згадку про нього. Концерт організовують дружина Преслі Присцила та дочка - Ліза Мері.

Америка відзначає сьогодні річницю смерті короля рок-енд-ролу Елвіса Преслі. На телеекранах та по радіо звучать мелодії, які стали легендами та настроєм епохи 60-х. За результатами опитування, проведеного телекомпанією АВС, Преслі залишається найвидатнішою рок-зіркою людства. Єлвіс на десять позицій випередив Джимі Генрікса та залишив позаду Джона Леннона та Брюса Спрінгстінга.

Ім"я Елвіса Преслі й далі очолює хіт–паради. На початку цього року ремікс його пісні „А Little Less Conversation”, зроблений для реклами компанії Nike, вийшов на перше місце. За кількістю хітових пісень із Преслі може конкурувати тільки Бітлз.

Формула успіху Преслі – талант плюс удалий збіг обставин. Культ Елвіса надовго пережив самого музиканта. Американці люблять свого кумира. На вулицях можна помітити сьогодні людей, які копіюють стиль Елвіса. 10 з 9-ти американців вважають, що Преслі докорінним чином вплинув на формування самосвідомості американців.

Він був яскравою кометою, яка зробила великий внесок у розвиток попкультури 20 сторіччя.

Він помер самітником. Розлучившись із дружиною, приймав велику кількість ліків. Преслі помер від інфаркту, який був викликаний передозуванням наркотиків. Але залишився в історії яскравим прикладом того, коли творчі надбання надовго переживають фізичне буття людини на землі. Послухайте цю мелодію і цей голос. Думаю, що немає людини на землі, яка залишиться байдужою.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG