Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло ВИШИВАНОК 24 серпня, у День незалежності України, візьме участь у церемонії урочистого підняття українського державного прапора над мерією Чикаго (США). Про це М.ВИШИВАНЮК повідомив перед відльотом до Америки на прес-конференції.
За його словами, це вперше за довгі роки роботи українська громада Чикаго запросила керівника Прикарпаття виконати таку почесну місію.
За його словами, це вперше за довгі роки роботи українська громада Чикаго запросила керівника Прикарпаття виконати таку почесну місію.