Доступність посилання

ТОП новини

В Криму зростає заборгованість із зарплати, через це 12 мерів міст і глав районів та 4 міністрів республіканського уряду позбавлені доплат і премій


В Криму зростає заборгованість із зарплати, через це 12 мерів міст і глав районів та 4 міністрів республіканського уряду позбавлені доплат і премій

Симферополь, 28 серпня 2002 - За незадовільну роботу з погашення боргів із заробітної плати Рада міністрів Криму рекомендуватиме Президенту України звільнити глав Джанкойської й Нижньогірської районних держадміністрацій Віктора Мосейка і Джорджа Ковальова, а також позбавить надбавок до зарплати ще 12-ох мерів міст і глав районів та 4-ох міністрів республіканського уряду. Про це у середу повідомила прес-служба кримського уряду. Детальніше про кримські проблеми заборгованості із зарплати – розповідаємо.

Як повідомляє урядова прес-служба з посиланням на міністра праці і соціального захисту Криму Олексія Нестеренка, у липні заборгованість із зарплати в усіх сферах економіки Криму вперше з початку року знизилася на 2 мільйони гривень, і зараз складає майже 87 мільйонів. Водночас, міністр відзначив, що темпи погашення заборгованості в автономії залишаються недостатніми. Зокрема, у Красноперекопському районі близько 67% найманих працівників вчасно не одержали зарплату, у чотирьох районах – біля половини, а ще у трьох – кожен третій працівник. Загалом в автономії близько 25% населення ще не отримали всі зароблені гроші. З початку року борги із зарплати збільшилися практично в усіх сферах економіки.

При цьому, як повідомляє прес-служба, більше третини загальної суми приходиться на сільське господарство. Зросли борги в будівництві, у промисловості і на транспорті. Більше ніж у три рази сума заборгованості із зарплати виросла на підприємствах, які вироблять електроенергію і добувають газ, - повідомив міністр. За словами Олексія Нестеренка, уперше з початку року з'явилася заборгованість у бюджетній сфері - 129 тисяч гривень – сума не дуже велика, але тенденція насторожує. Саме тому керівництво кримського уряду вдалося до майже драконівських методів упливу на місцеве чиновництво.

За повідомленням урядової прес-служби, надбавок за високі досягнення в праці і премій за серпень будуть позбавлені міністри промисловості, транспорту й зв'язку Криму Азіз Абдуллаєв, енергетики Сергій Іванов, архітектури і будівельної політики Володимир Кравченко, а також глави Бахчисарайської, Симферопольської, Красногвардійської, Чорноморської і Раздольненської районних держадміністрацій. На 50% ті ж премії й надбавки зменшені ще кільком міністрам та главам адміністрацій.

Крім того Рада міністрів рекомендувала позбавити премій і надбавок повністю чи частково мерів Керчі, Симферополя, Феодосії, Ялти, Судака і Щолкіно. Але чи вплине це на чиновників – покаже час. Такі ж заходи півтора роки тому були дієвими, але тоді влада готувалася до виборів.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG